عرضه بازی Deus Ex: Mankind Divided با شش ماه تاخیر مواجه شد

عرضه بازی Deus Ex: Mankind Divided با شش ماه تاخیر مواجه شد
بر اساس گفته‌های استودیوی Eidos Montreal عرضه آخرین نسخه از سری Deus Ex با شش ماه تاخیر مواجه شده است. اما دلیل این میزان تاخیر در عرضه این بازی چیست؟
  • جدیدترین بازی ها
پیش از این قرار بود بازی Deus Ex: Mankind Divided در 23 فوریه سال 2016 برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود. اما امروز خبر بدی برای علاقه‌مندان به این بازی داریم. استودیو Eidos Montreal در بیانیه‌ای به صورت رسمی عرضه این بازی با چندماه تاخیر را تایید کرد.

در پست رسمی که در وبسایت این بازی منتشر شده است، David Anfossi، رئیس استودیوی Eidos Montrea می‌گوید آن‌ها تصمیم گرفته‌اند تا عرضه بازی را با تاخیر مواجه کنند. از نگاه او دلیل این کار «در خطر نبودن کیفیت» عنوان شده است. او می‌گوید تیم آن‌ها به ساخته خود اطمینان دارند و به آن افتخار می‌کنند، اما آن‌ها احساس کرده‌اند که به زمان بیشتری برای تنظیم و بهبود بازی نیاز دارند.در ادامه Anfossi از هواداران این مجموعه برای تاخیر به وجود آمده عذرخواهی می‌کند. وی همچنین از حمایت‌های مداوم هواداران این مجموعه تشکر می‌کند و امیدوار است که تنظیم و بهینه‌سازی بازی که قرار است در چندماه آینده برروی این محصول انجام شود، بتواند بازی را به استانداردهای مورد نظر آن‌ها برساند.

بازی Deus Ex: Mankind Divided اولین عنوان در سری خود خواهد بود که از شخصیت زن نیز به عنوان مبارزه کننده در بازی استفاده خواهد کرد. در این بازی، هر دو شخصیت مرد و زن برای اولین بار در این سری حضور خواهند داشت.

Deus Ex: Mankind Divide در روز 2 شهریور سال 93 (23 آگوست 2016) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.


منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر