عرضه به‌روزرسانی جدید برای بازی پوکیمون‌گو

عرضه به‌روزرسانی جدید برای بازی پوکیمون‌گو
باگ‌های قدیمی پوکیمون‌گو برطرف شدند. شرکت نیانتیک، توسعه‌دهنده بازی پوکیمون‌گو به‌روزرسانی جدیدی را برای نسخه‌های اندرویدی و iOS این بازی عرضه کرده است.
  • جدیدترین بازی ها
به گزارش وب‌سایت فون‌آرنا، علاوه بر قابلیت‌های جدیدی که به‌طور ویژه برای تجهیز سخت‌افزاری سازگار با این بازی یعنی پوکیمون‌گو پلاس درنظر گرفته شده، به‌روزرسانی جدید مشکلاتی که مدت‌ها در این بازی شاهد بودیم را نیز برطرف کرده است. در به‌روزرسانی جدید، گیمرها شاهد اضافه شدن قابلیت جدیدی به نام “Capture Location” خواهند بود. قابلیتی که بیشتر از آنکه روی گیم‌پلی بازی تاثیر داشته باشد، روی اطلاعات ارائه شده به کاربر تاثیرگذار خواهد بود. به این ترتیب، تمامی پوکیمون‌هایی که در جریان بازی شکار می‌کنید موقعیت مکانی که در آن به تله افتاده‌اند را به شما نشان خواهند داد. این اطلاعات از طریق صفحه ویژه نمایش آمار و اطلاعات بازی پیش روی شما قرار می‌گیرد.
همان‌طور که گفتیم مشکلاتی که مدت‌هاست در این بازی جا خوش کرده‌اند نیز با عرضه‌ به‌روزرسانی جدید برطرف شده‌اند. به عنوان مثال، باگی که باعث می‌شد کاربران در صفحه بارگذاری بازی متوقف شوند و حتی بعد از اجرای مجدد بازی هم امکان ورود به آن را نداشته باشند، مرتفع شده است. علاوه بر این، نیانتیک اعلام کرده به‌روزرسانی ویژه‌ای را هم برای حل مشکل کم‌شدن سرعت دوربین گوشی در هنگام اجرای نبردها درنظر گرفته است. در کنار این موارد، باگ‌های جزئی دیگری هم برطرف شده‌اند. نیانتیک وعده داده که قابلیت‌ها و تغییرات جدیدی را هم در هفته‌های آتی پیش روی گیمرهای این عنوان محبوب قرار خواهد داد.  

منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر