عرضه گلکسی نوت 7 در برخی از بازارها با تاخیر مواجه شد

عرضه گلکسی نوت 7 در برخی از بازارها با تاخیر مواجه شد
گلکسی نوت 7 جدیدترین پرچم‌دار شرکت سامسونگ است که ویژگی‌هایی جالب و امکاناتی بسیار قدرتمند دارد. اکنون به نظر می‌رسد عرضه این دستگاه در برخی از مناطق خاص، با مشکل یا بهتر است بگوییم «تاخیر» مواجه شده باشد. اما دلیل این موضوع چیست؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
به نظر می‌رسد گلکسی نوت 7 با فروش بسیار خوبی مواجه خواهد شد. هفته گذشته بود که با توجه به گزارش‌ها و آمار منتشرشده، متوجه شدیم نوت جدید موفق شده تا تنها در 2 روز اولیه از معرفی، 200 هزار نسخه پیش‌فروش دریافت کند؛ عددی که موفق شد تا رکورد پیش‌فروش محصولات گلکسی در کره جنوبی را عوض کند. اکنون به نظر سامسونگ قصد دارد با توجه به درخواست بیش از اندازه برای خرید این دستگاه، عرضه آن در برخی از بازارهای خاص را با تاخیر مواجه کند.

بر اساس گزارشی که از سوی Soya Cincau در مالزی منتشرشده، سامسونگ نامه‌هایی را به رسانه‌های محلی ارسال کرده تا آن‌ها را از تاخیر در عرضه گلکسی نوت 7 آگاه کند. پیش از این قرار بود گلکسی نوت 7 در 19 آگوست (8 روز دیگر) روانه بازار شود، اما اکنون به نظر می‌رسد سامسونگ این تاریخ را به زمانی نا مشخص در ماه سپتامبر موکول کرده است.البته این گزارش در ادامه ادعا می‌کند که سفارش‌های ثبت‌شده بین بازه زمانی 8 تا 10 آگوست، در زمان مشخص شده برای مشتریان ارسال خواهند شد و تاخیری در عرضه آن‌ها به وجود نخواهد آمد. آیا مالزی تنها کشوری است که با چنین مشکلی در عرضه گلکسی نوت 7 مواجه می‌شود؟ آیا خرید گلکسی نوت 7 در دیگر بازارها نیز با سختی انجام خواهد شد؟ هنوز هیچ‌چیز مشخص نیست. بسیاری از افراد برای خرید گلکسی نوت 7 لحظه شماری می‌کنند و سامسونگ به سختی در تلاش است تا به نیاز بازار پاسخ بدهد.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر