عرضه Uncharted 4 بار دیگر با تاخیر مواجه شد

عرضه Uncharted 4 بار دیگر با تاخیر مواجه شد
سازندگان نسخه چهارم از سری آنچارتد رسما در بلاگ پلی‌استیشن اعلام کردند که عرضه این بازی با یک ماه تاخیر مواجه شده است. اما دلیل این موضوع دقیقا چیست؟
  • جدیدترین بازی ها
پیش از این قرار بود نسخه چهارم از سری محبوب و انحصاری آنچارتد، در روز 28 اسفند برای پلتفرم پلی‌استیشن 4 عرضه شود. اما با توجه به جدیدترین اطلاعاتی که دو کارگردان بازی در اختیار ما قرار داده‌اند، باید در روز 7 اردیبهشت شاهد عرضه این محصول باشیم.

روز گذشته بود که Neil Druckmann و Bruce Straley، که به عنوان کارگردانان این بازی مشغول ساخت آن هستند، پستی را در بلاگ رسمی پلی‌استیشن منتشر کردند و از تاخیر در عرضه این محصول خبر دادند. به گفته آن‌ها، استودیوی ناتی داگ «به زمان بیشتری برای اتمام ساخت بازی و رساندن آن به استانداردهای این استودیو نیاز داشت.»

آن‌ها ادامه می‌دهند: «این بزرگ‌ترین عنوان در سری آنچارتد است و تیم ما به سختی مشغول کار بود تا بتوانیم بازی را در زمانی مناسب روانه بازار کنیم. اگر چه با وجود اینکه رسیدن به ضرب الاجل برای پایان بازی نزدیک شدیم و جمع بندی مراحل بازی را آغاز کردیم، متوجه شدیم که برخی از قسمت‌های کلیدی بازی به منابع بیشتری برای تکمیل شدن نیاز دارند.»«بعد از اینکه تمامی راه‌ها و گزینه‌های موجود بررسی شد، ما تصمیم گرفتیم تا زمان ساخت بازی را کمی افزایش بدهیم. هدف ما از این کار، اطمینان یافتن از انجام برخی بهبودهای مورد نیاز برای بازی پیش از عرضه آن بود.» آن‌ها در ادامه گفتند که زمان اضافی، به ناتی داگ اجازه می‌دهد تا برخی از بهبودهای مورد نیاز را پیش از قرار گرفتن بازی‌ بر روی دیسک‌های فروش، اعمال کند.

«تغییر زمان عرضه بازی تصمیم راحتی نیست و اگر ما فکر نمی‌کردیم که چنین تصمیمی برای بازی ضروری است، هرگز آن را انجام نمی‌دادیم. باید به شما طرفداران وفادار بگویم که امیدوارم عذرخواهی ما را قبول کنید. می‌دانیم که بسیاری از شما در انتظار تجربه آخرین ماجراجویی نیتن دریک بوده‌اید، اما اکنون از شما می‌خواهیم کمی بیشتر صبر کنید.»منبع: Game Spot
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر