علاقه خریداران اروپایی به گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج در روز عرضه

علاقه خریداران اروپایی به گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج در روز عرضه
به نظر می‌رسد بسیاری از افراد در کشورهای اروپایی، مشتاق خرید گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج هستند؛ چرا که در روز عرضه این دستگاه در کشور هلند، شاهد تشکیل شدن صف‌های طولانی بوده‌ایم. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
دو پرچم‌دار شرکت سامسونگ، یعنی گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج، محصولات بسیار ارزشمند و جذابی هستند. این دو دستگاه جدید، همچون نسل قبلی خود از بدنه فلزی و شیشه‌ای بهره می‌برند که در کنار گواهی IP 68، دوربین بهتر و بهبودهای موجود در نرم‌افزار، می‌تواند به گزینه مناسبی برای خرید یک گوشی‌ هوشمند تبدیل شود.اما به نظر می‌رسد که این دو دستگاه توانسته‌اند نظر مخاطبان را به خود جلب کنند. بر اساس گزارش‌های متعددی که در چند روز اخیر به دست آمده است، هر دو دستگاه با پیش‌فروش بسیاری مناسبی مواجه شده‌اند؛ فروشی که هیچ‌کس انتظار آن را نداشت. اکنون شعبه هلند شرکت سامسونگ می‌گوید پیش‌فروش دو پرچم‌دار جدید بیش از 2.5 برابر پرچم‌داران نسل گذشته بوده است.

البته بر اساس آمار موجود، باید گلکسی اس 7 اج را پیش‌رو در بخش فروش دانست؛ چراکه 61 درصد از افراد ترجیح داده‌اند تا این نسخه را خریداری کنند. اما این گزارش در ادامه تصاویری را نشان می‌دهد که مشتاقان پرچم‌داران گلکسی را به تصویر می‌کشد. این افراد با تشکیل صف‌های طولانی، در انتظار خرید دستگاه خود هستند.

منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر