علامت تجاری و لوگوی جدید، خبر از ساخت LG X5 می‌دهند

علامت تجاری و لوگوی جدید، خبر از ساخت LG X5 می‌دهند
ال‌جی به تازگی، علامت تجاری و لوگوی جدیدی ثبت کرده، که خبر از محصولی به نام X5 می‌دهند. اما غیر از این دو مورد هیچ اطلاعی از این محصول جدید ال‌جی در دسترس نیست. برای بررسی اقدام ال‌جی با ما همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
اکثر گوشی‌های پرچمدار حال حاضر، دارای محصولات اسپین-آف زیادی را برای جلب رضایت بازارها و کاربران مختلف هستند. LG G5 یکی از همین گوشی‌هاست که نسخه G5 SE آن، که گوشی ضعیف‌تری است، برای بازار چین و آمریکای لاتین ساخته شد. به غیر از G5، ال‌جی با ثبت علامت تجاری و لوگویی جدید، برنامه‌های خود را برای عرضه گوشی هوشمند X5 اعلام کرد.

البته هنوز مشخص نیست که این دستگاه، در صورت انتشار، یک گوشی هوشمند است، یا خیر، زیرا شرکت‌های بزرگ، غالبا ایده‌های زیادی را ثبت کرده اما هیچگاه به خط تولید نمی‌رسانند. اما با توجه به این که X5 با یک لوگو ثبت شده است، احتمال عرضه آن زیاد است.
اگر یادتان باشد، ال‌جی جدیدا گوشی‌های هوشمندی را با علامت X به بازار فرستاده که X Cam و X Screen دو مدل میان‌رده از این گوشی‌ها می‌باشند. با این حال، X5 با توجه به نامش، احتمالا با G5 در ارتباط بوده و ال‌جی یک گوشی قدرتمند را به بازار ارائه خواهد کرد.
با توجه به این که سامسونگ، Galaxy S7 Active را در راه دارد، بعید نیست که ال‌جی هم مدل مقاوم‌تری از پرچمدار خود به بازار عرضه کند. در هر صورت، ما منتظر هستیم تا ال‌جی به زودی پرده از این راز بزرگ خود بردارد.

منبع: Phone Arena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر