عمل جراحی 20 ثانیه‌ای برای تغییر رنگ چشم به آبی!

عمل جراحی 20 ثانیه‌ای برای تغییر رنگ چشم به آبی!
بدنیست بدانید در حال حاضر تنها 17 درصد از کل ساکنان زمین چشم‌هایی به رنگ آبی دارند اما این شرایط ممکن است در آینده نزدیک تغییر کند.
  • جدیدترین بازی ها
افراد زیادی وجود دارند که از لنزهای تماسی یا کاشت قرنیه مصنوعی برای تغییر رنگ چشم خود به آبی استفاده می‌کنند. این در حالی است که محققان موفق به ابداع جراحی جدیدی شده‌اند که تنها در مدت 20 ثانیه امکان تغییر رنگ چشم شما به رنگ آبی را ممکن می‌سازد. 

این جراحی 20 ثانیه‌ای در واقع روندی لیزری است که ملانین، به عنوان رنگدانه تاثیرگذار در ایجاد رنگ مو و پوست را از بین می‌برد. این رنگدانه از سطح قرنیه برداشته می‌شود تا قرنیه بتواند به وارد شدن نور و جمع شدن در داخل استرومای چشم منجر شود. این‌ها الیافی هستند که در چشم‌های رنگی مشاهده می‌شوند. این راهکار توسط تیم متخصصان یک شرکت کالیفرنیایی به نام Stroma Medical معرفی شده است. درنظر داشته باشید که تنها تفاوت موجود بین چشم‌های قهوه‌ای و آبی، لایه بسیار باریکی از رنگدانه، روی چشم است. در صورتی که این لایه رنگدانه را از بین ببرید، نور می‌تواند وارد استروما شود. به این ترتیب، با تجمع نور، تنها شاهد بازتابش کوتاه‌ترین طول‌ موج‌ها و ایجاد طیف رنگ آبی خواهید بود. 

منبع: Oddity Central
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر