عنوان بازی Battlefield 5 مشخص شد

عنوان بازی Battlefield 5 مشخص شد
مدت‌هاست که از وجود بازی Battlefield 5 با توجه به وجود صفحه این بازی در سایت Imdb و شایعات ریز و درشت پیرامون آن اطلاع داریم. اما هنوز خبری رسمی در این رابطه منتشر نشده بود. امروز سرانجام عنوان این بازی فاش شد.
  • جدیدترین بازی ها
چند ماه پیش بود که به‌صورت اتفاقی صفحه بازی Battlefield 5 در سایت Imdb دیده و شایعات پیرامون نسخه جدید Battlefield آغاز شد. بر اساس اطلاعاتی که در آن صفحه وجود داشت، وقایع بازی Battlefield 5 در جریان جنگ جهانی دوم و در ژاپن رخ می‌دهند. پس از چند ماه و مدتی قبل، دو تصویر جدید مربوط به بازی بعدی مجموعه Battlefield لو رفت که بر سر واقعی یا ساختگی بودن آن اختلاف نظر زیادی وجود داشت. امروز مشخص شد که تصاویر منتشر شده واقعی بودند و بازی بعدی این مجموعه Battlefield 5: Eastern Front نام خواهد داشت و بوسیله استودیو DICE‌ در حال ساخت است. 

پسوند Eastern Front (جبهه شرقی) نشان می‌دهد که وقایع بازی در جریان جنگ جهانی دوم رخ خواهد داد و احتمالا شما در نقش یکی از سربازان اروپایی به جنگ نیروهای روسی خواهید رفت. ممکن است شایعات پیشین در رابطه با کشور ژاپن نیز صحت داشته باشد و مراحلی از بازی در این کشور دنبال شود. 
همچنین با توجه به تصاویر فاش شده، بازی Battlefield 5: Eastern Front در نمایشگاه E3 2016‌ و در جریان کنفرانس الکترونیک آرتز (Electronic Arts) به نمایش گذاشته خواهد شد. همچنین تاریخ انتشار بازی 17 آذر 1395 اعلام شده و تا زمان تایید رسمی Electronic Arts نمی‌توانیم به این تاریخ اطمینان داشته باشیم! 

منبع: vgpwn
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر