عکس تار تیم کوک از مسابقات Superbowl باعث دردسر او شد!

عکس تار تیم کوک از مسابقات Superbowl باعث دردسر او شد!
بر کسی پوشیده نیست که تصاویر گرفته شده از دوربین آیفون کیفیت بسیار خوبی دارند و اپل به دوربین آیفون افتخار می‌کند. اما عکس تاری که تیم کوک مدیرعامل اپل با آیفون خود از مسابقات نهایی فوتبال أمریکایی موسوم به Superbowl گرفته است، باعث ایجاد دردسرهای خنده‌داری برای او شد.
  • جدیدترین بازی ها
شاید تبلیغات زیاد اپل درباره کیفیت بالای عکس‌های آیفون و ایجاد کمپین‌هایی مانند «گرفته شده با آیفون» بهترین روش برای ترغیب مردم به خرید آیفون و گرفتن عکس‌های فوق‌العاده با این گوشی باشد، اما تیم کوک با انتشار عکسی بسیار تار و نه‌چندان خوب در حساب توییتر خود بدترین تبلیغ ممکن را برای اسمارت‌فون شرکت مطبوع خود انجام داده است.

همانطوری که از کاربران توییتر انتظار می‌رود، تیم کوک با انواع شوخی‌های متنوع آنها از «این بهترین عکسی بود که تونستی بگیری؟» گرفته تا «از یه گوشی سامسونگ برای گرفتن عکس بهتر استفاده کن» روبرو شد.البته او این عکس را مدتی بعد بی سر و صدا پاک کرده است که به دو دلیل جالب است؛ اول از همه پاک شدن توییت نشان می‌دهد که خود کوک نیز از تصویر گرفته شده راضی نیست و دوم اینکه کوک را از پاسخ دادن به کیفیت پایین تصویر نجات داده است.

به عقیده برخی افراد یکی از کاستی‌های دوربین آیفون نسبت به دیگر رقبا، نبود لرزش‌گیر اپتیکال در این گوشی است. شاید تیم کوک عکس خود را از روی توییتر پاک کرده باشد اما بعید است شوخی‌ با عکس تار او فعلاً فروکش کند و به اصطلاح ترند شده است. می‌توانید در زیر، دو شوخی جالب کاربران توییتر با تیم کوک و با الهام‌گیری از کمپین معروف اپل را ببینید!
منبع: phoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر