فروش خیره‌کننده Call of Duty: WWII، 60 درصد بیشتر از Infinite Warfare

فروش خیره‌کننده Call of Duty: WWII، 60 درصد بیشتر از Infinite Warfare
بازی ویدئویی Call of Duty: WWII موفق شده آمار فروش چشمگیری را به ثبت برساند.
  • جدیدترین بازی ها
سال گذشته وقتی اکتیویژن بازی ویدئویی Call of Duty: Infinite Warfare را معرفی کرد به‌نظر می‌رسید بسیاری از ایده وقوع گیم پلی بازی در زمان آینده استقبال نکردند. همین امر باعث شد تریلر این بازی در میان منفورترین ویدئوهای توتیوب قرار گرفته و 2 میلیون دیسلایک را به ثبت رساند. با وجود این، حالا به نظر می رسد اکتیویژن موفق شده با رونمایی از Call of Duty: WWII این شرایط را جبران کند. 

Call of Duty: WWII در سال جاری میلادی معرفی شد و نه‌تنها تریلر آن لایک بیشتری در مقایسه با نمونه سال گذشته به ثبت رساند بلکه به نظر می‌رسد در بازار فروش نیز، حداقل در بریتانیا نتیجه بهتری را به ثبت رسانده است. بر اساس آمار منتشر شده در جداول فروش بریتانیا، Call of Duty: WWII موفق شده فروشی تا 57 درصد بیشتر از نسخه Infinite Warfare را به ثبت برساند. با این تفاسیر به نظر می‌رسد اکتیویژن باید به سبک و سیاق کلاسیک بازی وفادار بماند و به دنبال نگاه آینده نگرانه برای این بازی نباشد.
تا به اینجای کار منتقدان نیز نظر مثبتی نسبت به این بازی داشته‌اند. با این تفاسیر به نظر می‌رسد اکتیویژن بار دیگر موفق شده عنوانی موفق را روانه بازار کند. 

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر