فروش رزیدنت اویل 7 به بیش از 4 میلیون نسخه رسید

فروش رزیدنت اویل 7 به بیش از 4 میلیون نسخه رسید
کپکام اعلام کرده فروش Resident Evil 7 به آمار بیش از 4 میلیون نسخه رسیده است.
  • جدیدترین بازی ها
در اوایل سال جاری میلادی، کپکام اعلام کرده بود امیدوار است رزیدنت اویل 7 بتواند به آمار فروش 4 میلیون نسخه دست پیدا کند. حالا این امر محقق شده و این عنوان جذاب به طور رسمی توانسته انتظارات کپکام را برآورده کند. 
البته کپکام امیدوار بود تا پیش از این‌ها به آمار فروش 4 میلیون نسخه برای رزیدنت اویل 7 دست پیدا کند اما حالا با گذشت زمان، آماری بهتر یعنی فروش نزیدک به 4.1 میلیون نسخه برای رزیدنت اویل 7 به ثبت رسیده است. در صورتی که آمار فروش Resident Evil 7 را با آمار 4.8 میلیون نسخه فروش ورژن قبلی این بازی یعنی Resident Evil 6 مقایسه کنید، افت عملکرد را شاهد خواهید بود. 

کپکام امیدوار بود تا 4 میلیون نسخه از بازی رزیدنت اویل 7 را در بدو ورود این محصول به بازار به فروش برساند اما این امر با گذشت 12 ماه از آغاز عرضه این بازی به بازار محقق شده است. کپکام تغییراتی را هم در دنیای رزیدنت اویل ایجاد کرده که این امر نیز می‌تواند مزید بر علت شده و فروش کم‌تر این عنوان را رقم زده باشد. با این تفاسیر، باید مشتاقانه منتظر ورود رزیدنت اویل 8 به بازار باشیم. عنوانی که در حال حاضر مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارد. 

منبع: Tweaktown
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر