فروش گلکسی اس 8 سامسونگ به ده میلیون دستگاه رسید

فروش گلکسی اس 8 سامسونگ به ده میلیون دستگاه رسید
سامسونگ موفق شده از زمان آغاز عرضه گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس به بازار یعنی تاریخ 21 آوریل، به طور متوسط، روزانه 200 هزار دستگاه از این پرچمدار را به فروش برساند.
  • جدیدترین بازی ها
سامسونگ از آغاز عرضه پرچمدارهای جدید خود به بازار، پنج میلیون دستگاه از دو محصول خود خود یعنی گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس را به دست مصرف‌کنندگان رسانده است. این در حالی است که تعداد دستگاه‌هایی که به دست خرده‌فروش‌ها یا اپراتورهای مختلف رسیده به 10 میلیون عدد می‌رسد.
نماینده سامسونگ مدعی شده این آمار فروش، 20 تا 30 درصد بیشتر از رقم به ثبت رسیده برای فروش گلکسی اس 7 و نسخه اج پرچمدار پیشین سامسونگ است. با این تفاسیر، باید اعتراف کرد که گلکسی اس 8 از نظر میزان فروش، بهترین عملکرد را در میان گوشی‌های سری گلکسی اس سامسونگ به ثبت رسانده است. 

اگر درنظر داشته باشید که پرچمدارهای سامسونگ در حال حاضر تنها در بازارهایی محدود به بازار عرضه‌ شده‌اند متوجه خواهید شد که نتایج نهایی فروش برای این دو محصول جدید سامسونگ می‌تواند به مراتب چشمگیرتر از این‌ها باشد. سامسونگ اعلام کرده فروش گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس تا پایان ماه جاری میلادی در 120 کشور مختلف جهان در دستورکار قرار خواهد گرفت. 

منبع: androidauthority
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر