فیفا موبایل ویژه ویندوزفون در خانه آخر پشتیبانی؛ EA Sports: تصمیم آسانی نبود!

فیفا موبایل ویژه ویندوزفون در خانه آخر پشتیبانی؛ EA Sports: تصمیم آسانی نبود!
EA Sports به طور رسمی اعلام کرده پشتیبانی از بازی FIFA Mobile ویژه ویندوزفون را در پایان سال جاری میلادی متوقف خواهد کرد.
  • جدیدترین بازی ها
آن‌طور که از شواهد امر پیداست لیست برندها و شرکت‌هایی که به پشتیبانی نرم‌افزارها و محصولات خود از ویندوزفون خاتمه می‌دهند روز به روز در حال گسترش است. در همین راستا EA Sports هم اعلام کرده پشتیبانی از فیفا موبایل ویژه این سیستم عامل، فقط تا پایان سال جاری میلادی ادامه خواهد داشت. این شرکت بازی یادشده را سال گذشته میلادی برای دستگاه‌های الکترونیکی همراه عرضه کرده بود. 
EA در قالب پستی که در شبکه اجتماعی فیس‌بوک انتشار یافته تایید کرده است که تا سه ماه آینده پشتیبانی از فیفا موبایل را متوقف خواهد کرد. در این پست، اینچنین می‌خوانیم:
از تاریخ هفتم نوامبر تمام قابلیت‌های آنلاین فیفا موبایل برای ویندوز موبایل، غیرفعال خواهد شد.

در ادامه EA Sports مدعی شده تصمیم برای بازنشسته کردن سرویس‌های این بازی کار ساده‌ای نبوده اما تاکید شده که پشتیبانی یا به روزرسانی سرویس‌های آنلاین این بازی متوقف خواهد شد. البته این بازی همچنان در پلتفرم‌های رقیب در دسترس خواهد بود. 
این تصمیم با توجه به اینکه ویندوزفون در حال حاضر تنها 0.1 درصد از سهم جهانی بازار گوشی‌های هوشمند را در اختیار دارد چندان عجیب نیست. 

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر