قابلیت‌های جدید برای گوگل سرچ در راه است

قابلیت‌های جدید برای گوگل سرچ در راه است
گوگل سرچ قابلیت‌های جدیدی شامل امکان نمایش جستجوهای اخیر و یا حالت Lite Mode را در مرحله آزمایش و بررسی قرار داده است.
  • جدیدترین بازی ها
به گزارش Phonearena، اگرچه گوگل محصولات متنوعی را در حوزه‌های مختلف به بازار عرضه کرده اما همچنان تمرکز خود را روی ارائه سرویس‌های متمرکز روی قابلیت‌های جستجوی محتویات گذاشته است. از جمله قابلیت‌های جدیدی که در حال حاضر در گوگل سرچ در دست بررسی و آزمایش قرار گرفته می‌توان به قسمتی برای نمایش جستجوهای اخیر اشاره کرد. این بخش که در قالب سربرگ Recent در اختیار کاربر قرار می‌گیرد، تاریخچه‌ای از استفاده‌های اخیر کاربر از موتور جستجوی گوگل را پوشش می‌دهد. این بخش حتی وب‌سایت‌هایی که در قالب نتایج جستجو بازدید کرده‌اید را هم دربر می‌گیرد.

قابلیت‌ جدیدی به نام Offline Mode نیز ویژگی مفیدی برای کاربرانی خواهد بود که در مترو و یا محیط‌های سرپوشیده با قطعی اینترنت مواجه می‌شوند. بر این اساس، جستجوهای کاربر، ثبت شده و با بازگشت اینترنت، نتایج جستجو در مقابل او قرار خواهد گرفت. این قابلیت در زمان پروازها که وای‌فای از کیفیت خوبی برخوردار نیست هم قابل استفاده خواهد بود. علاوه بر این، گزینه‌ای هم برای مدیریت جستجوهایی که در حال انتظار قراردارند نیز پیش روی کاربر قرار گرفته تا امکان اصلاح و یا حتی منتفی کردن آن‌‌ها وجود داشته باشد.

Lite Mode قابلیت جدید دیگری است که به کمک کاربرانی با ارتباط اینترنتی محدود و یا سرعت پایین خواهد آمد. این قابلیت، نتایج جستجو را بدون نمایش تصاویر و یا محتویات سنگین، پیش روی کاربر قرار می‌دهد. قابلیت Lite Mode به‌طور پیش‌فرض ارتباط اینترنتی ضعیف و یا با سرعت پایین را شناسایی می‌کند. این قابلیت‌ها هنوز در مرحله آزمایش و بررسی قراردارند و انتظار می‌رود به زودی پیش روی کاربران قرار گیرند.

منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر