قابلیت جدید اینستاگرام برای استفاده از تصاویر متحرک GIF در بخش استوری

قابلیت جدید اینستاگرام برای استفاده از تصاویر متحرک GIF در بخش استوری
اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت جدیدی است که در قالب همکاری با Giphy امکان استفاده از طیف وسیعی از تصاویر متحرک یا همان GIF را در بخش انتشار استوری فراهم می‌کند.
  • جدیدترین بازی ها
برخی کاربران اینستاگرام از مشاهده کتابخانه‌ای از تصاویر متحرک یا GIF در بخش انتشار استوری خبر داده‌اند. نکته قابل توجه اینکه تصاویر یادشده از پایگاه داده Giphy پیش روی مشتاقان قرار می‌گیرد. 
این قابلیت می‌تواند مزیتی رقابتی را در مقایسه با رقبایی نظیر اسنپ‌چت در اختیار اینستاگرام قراردهد. پس زمینه و شفافیت تصاویر متحرک موجود در کتابخانه GIF‌ نیز به نحوی تنظیم شده تا امکان ادغام تصاویر متحرک در هر عکسی را فراهم کند. 

پیش از این و در ماه نوامبر، وب‌سایت TheNextWeb مدعی شده بود اینستاگرام در حال آزمایش قابلیتی است که امکان استفاده از تصاویر متحرک یا همان GIF را در قسمت‌های مختلف این اپلیکیشن خواهد داد. 
در ادامه، اینستاگرام استفاده از Giphy را به عنوان منبعی غنی از تصاویر GIF در دستورکار قرار داد. البته همکاری با این پایگاه GIF نکته عجیبی به نظر نمی‌رسد زیرا پیش از این فیس بوک به عنوان شرکت مادر اینستاگرام امکان استفاده کاربران از GIF برای ثبت نظر در زیر پست‌ها را فراهم کرده بود. 

منبع: firstpost
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر