قابلیت منحصر به فرد آیفون 8 کشف شد: بی‌صدا کردن هشدارها با نگاه به صفحه‌نمایش گوشی

قابلیت منحصر به فرد آیفون 8 کشف شد: بی‌صدا کردن هشدارها با نگاه به صفحه‌نمایش گوشی
آیفون 8 اپل احتمالا به قابلیت ویژه‌ای مجهز خواهد شد که با استفاده از آن در صورت نگاه کردن به صفحه‌نمایش می‌توانید صدای هشدارها را غیرفعال کنید.
  • جدیدترین بازی ها
در صورتی که اخبار غیررسمی به واقعیت بپیوندند آیفون 8 به اسکنر لیزری سه بعدی مجهز خواهد شد که به تشخیص چهره کاربر کمک خواهد کرد. این قابلیت به عنوان راهکار امنیتی جدید در‌ آیفون 8 استفاده خواهد شد. نکته قابل توجه اینکه بر اساس گزارش Guilherme Rambo از توسعه‌دهندگان سرشناس حوزه نرم‌افزار، این اسکنر لیزری سه بعدی، عملکردی فراتر از تشخیص چهره خواهد داشت. 

با استناد به گزارش Rambo می‌توان اینگونه نتیجه گرفت که آیفون 8 به قابلیتی منحصر به فرد مجهز خواهد شد. با استفاده از این قابلیت می‌توانید مادامی که به صفحه‌نمایش آیفون جدید خود نگاه می‌کنید، هشدارها را بی صدا کرده و آرامش را برقرار کنید. به بیان دیگر، آیفون 8 از چنان هوشی برخوردار خواهد بود که تشخیص می‌دهد شما در حال نظاره کردن صفحه نمایش گوشی هستید و نیازی به پخش صدای هشدارها نیست. 
پیش از این اخباری مبنی بر امکان استفاده از سیستم تشخیص چهره آیفون 8 حتی در حالتی که گوشی به صورت افقی روی میز قرار گرفته منتشر شده بود. 

منبع: Theverge
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر