قاب منتسب به سامسونگ گلکسی نوت 7، خمیده بودن این گوشی را تأیید می ‌کند

قاب منتسب به سامسونگ گلکسی نوت 7، خمیده بودن این گوشی را تأیید می ‌کند
در حالی که شایعه شده، گلکسی نوت 7، گوشی جدید سامسونگ، تنها با نمایشگر خمیده عرضه خواهد شد، سازندگان قاب‌های گوشی‌های هوشمند، دست به کار شده و برای این گوشی که ماه آینده رونمایی خواهد شد، محصولاتی تولید کرده‌اند. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
در یکی دو سال گذشته، سامسونگ به مشتریان خود انتخابی میان گوشی با نمایشگر تخت و نمایشگر خمیده ارائه داده است. اوایل همین سال، این کمپانی گوشی‌های جدید خود را با نام‌های گلکسی S7 و گلکسی S7 اج به بازار عرضه کرد که تنها تفاوت این گوشی، خمیده بودن نمایشگر گلکسی S7 اج است.

اما، با نزدیک شده به عرضه گلکسی نوت 7، شایعه شده است که سامسونگ این گوشی را تنها با نمایشگر خمیده عرضه خواهد کرد. هر چند صحت این شایعات هنوز مشخص نیست، اما با توجه به تصاویر منتشر شده، سازندگان کیس‌های گوشی‌های هوشمند خود را آماده کرده‌اند.همانطور که تصویر بالا می‌بینید، کمپانی الیکسار (Olixar) این کیس را برای گلکسی نوت 7 ساخته است. این کیس تنها مخصوص یک گوشی با نمایشگر خمیده ساخته و نسخه‌ای برای نمایشگرهای تخت در نظر گرفته نشده است. البته باید به یاد داشته باشیم که گاهی اوقات، قاب سازان زودتر از موعد محصولاتی را تولید کرده تا توجه مشتریان را جلب کنند.

اما این مسئله به این معنی نیست که محصولات آن‌ها رنگ روز را ببینند زیرا غالبا بر اساس شایعات و اطلاعات فاش شده، که ممکن است اشتباه باشند، ساخته می‌شوند. در هر صورت، باید تا 12 مرداد، روز رونمایی از گلکسی نوت 7 منتظر بمانیم تا از صحت یا عدم صحت این شایعات مطلع شویم.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر