قسمت دوم مرد پولادین ساخته خواهد شد

قسمت دوم مرد پولادین ساخته خواهد شد
کمپانی‌ برادران وارنر برای مقابله با دیزنی، در سال 2013 با ساخت فیلم مرد پولادین، رسما وارد بازار داغ فیلم‌های ابرقهرمانی شدند، هرچند که دو فیلم مرد پولادین و بتمن در برابر سوپرمن، آثاری ناامید کننده محسوب می‌شوند، اما برادران وارنر، همچنان به این مجموعه امیدوارند. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
پس از عرضه فیلم «مرد پولادین» (Man of Steel) در سال 2013، کمپانی برادران وارنر برنامه شلوغی را برای فیلم‌های ابرقهرمانی خود در نظر گرفت و موج فیلم‌های این کمپانی با فیلم‌های Batman v Superman و Suicide Squad ادامه پیدا کرد. اما تا کنون نامی از قسمت دوم فیلم مرد پولادین در برنامه‌های برادران وارنر به چشم نمی‌خورد.

به گزارش The Wrap، برادران وارنر، قسمت دوم فیلم مرد پولادین را در دستور کار خود قرار داده است. اما با توجه به حجم فیلم‌های این کمپانی، طرفداران سوپرمن نباید به این زودی‌ها، منتظر این فیلم باشند. با توجه به اکران فیلم‌ Justice League در سال آینده و فیلم‌هایی درباره کاراکترهای بتمن، واندروومن، فلش و آکوامن در سال‌های آتی، احتمالا قسمت دوم مرد پولادین برای سال 2019 آماده خواهد شد.در حال حاضر نویسنده، کارگردان و بازیگران این فیلم نیز مشخص نیستند اما بعید است که کمپانی برادران وارنر بازیگر دیگری را جانشین هنری کاویل برای نقش سوپرمن انتخاب کند. با توجه به نظرات متناقض طرفداران کامیک‌های DC، نظر شما درباره فیلم‌های این کمپانی چیست؟ آیا برای دیدن قسمت دوم مرد پولادین هیجان‌زده خواهید شد؟

منبع: The Wrap
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان سه شنبه 26 مرداد 1395
واسه بازگشت سوپرمن بعد از اتفاقات غم انگیز فیلم بت من علیه سوپرمن معلومه که هیجان زده ایم!!

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر