قیمت اکس باکس وان باز هم کاهش پیدا کرد

قیمت اکس باکس وان باز هم کاهش پیدا کرد
پس از معرفی دو مدل جدید از کنسول اکس باکس وان در نمایشگاه E3، مایکروسافت، که دو هفته پیش قیمت کنسول خود را 50 دلار کاهش داده بود، باز هم قیمت آن را، این بار 20 دلار کمتر کرده است. برای جزئیات بیشتر از این اقدام مایکروسافت با ما همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
ظاهرا مایکروسافت عادت کرده تا قیمت کنسول خود را کاهش دهد! به تازگی اعلام شده بود که قیمت اکس باکس وان از 349 دلار به 299 دلار کاهش پیدا کرده است. در حالی که حتی دو هفته نیز از این خبر نگذشته، باز هم گزارش شده است که قیمت اکس باکس وان کاهش پیدا می‌کند. این خبر تنها یک روز بعد از معرفی کنسول اکس باکس وان S، که 40 درصد کوچک‌تر از مدل استاندارد است، نشر پیدا کرده است.

به نظر می‌رسد که این کاهش قیمت، یک راهکار بازاریابی باشد اما می‌تواند راه حل مناسبی برای اکس باکس‌های انبار شده در مایکروسافت باشد.


روز گذشته اعلام شد که دستگاه اکس باکس وان با حافظه داخلی 500 گیگابایت به قیمت 279 دلار به فروش می‌رسد که 20 دلار نسبت به قبل افت قیمت دارد. مایکروسافت اعلام کرده است که این کاهش قیمت تا 1 مهر ماه برقرار خواهد بود. اگر به دنبال خرید این کنسول هستید، اکنون زمان مناسبی است.

مشخص است که مایکروسافت از اکس باکس وان قطع امید کرده است. اکس باکس وان S نه تنها ظاهر بهتر، بلکه با بهبودهای جزئی نسبت به مدل اصلی، عملکرد بهتری نیز دارد. همچنین مایکروسافت از پروژه اسکورپیو (Project Scorpio) رونمایی کرده که یک اکس باکس وان با کیفیت 4K و با قابلیت پشتیبانی از واقعیت مجازی است و مایکروسافت آن را به عنوان قوی‌ترین کنسول تاریخ معرفی کرده است و سال آینده آن را به بازار عرضه می‌کند.
منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مرضیه احمدی چهارشنبه 26 خرداد 1395
با این نمایشی که پلی استیشن داشت، اکس باکس با این کارا بهش نمیرسه

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر