لامبورگینی Centenario این شکلی خواهد بود + ویدیو

لامبورگینی Centenario این شکلی خواهد بود + ویدیو
لامبورگینی برای مدت کوتاهی، تیزری از «سنتناریوی» جدید، پیش از رونمایی رسمی نمایشگاه ژنو، در یوتیوب منتشر کرد؛ اما خیلی سریع آن ویدیو را از دسترس عموم خارج کرد. قرار است که این کوپه ی تولید محدود لامبورگینی، گرامیداشت تولد 100 سالگی بنیانگذار فقید کمپانی لامبورگینی، فروچیو لامبورگینی باشد...
  • جدیدترین بازی ها


لامبورگینی برای مدت کوتاهی، تیزری از سنتناریوی جدید، پیش از رونمایی رسمی نمایشگاه ژنو در یوتیوب منتشر کرد؛ اما خیلی سریع آن ویدیو را از دسترس عموم خارج کرد. اسکرین شات بالا، واضح ترین تصویر از طراحی ظاهری این ابرماشین است. قرار است که این کوپه ی تولید محدود لامبورگینی، گرامیداشت تولد 100 سالگی بنیانگذار فقید کمپانی لامبورگینی، فروچیو لامبورگینی باشد.
Centenario از یک موتور تنفس طبیعی (بدون توربوشارژر) V12 با قدرت 770 اسب بخار استفاده می کند که می تواند این هیولا را طی 2.8 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برساند. حداکثر سرعت به میزان 351 کیلومتر در ساعت، رقمی قابل توجه می باشد. بدنه و شاسی مونوکوک تماماً از فیبر کربن ساخته شده اند، بال عقب در سرعت های بالا بر می خیزد تا فشار بیشتری به چرخ های عقب وارد شود و به تعادل این ابرخودرو در سرعت های سرسام آور کمکی بکند.
لامبورگینی قصد دارد تا 20 مدل کوپه ی دو در و 20 مدل روباز تولید کند. مشتاقیم تا به زودی و با رونمایی رسمی در نمایشگاه ژنو، جزئیات بیشتری کسب کنیم. در ادامه بخش ناقصی از این تیزر را که البته اطلاعات زیادی نمی توان از آن کسب کرد را تماشا کنید:
Loading the MediaPack player...


منبع: Autoblog
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر