لنا هدی از سرنوشتی که در انتظار سرسی است سخن می‌گوید

لنا هدی از سرنوشتی که در انتظار سرسی است سخن می‌گوید
لنا هدی، بازیگری که نقش‌آفرینی فوق‌العاده‌ای به نقش سرسی لنیستر در سریال زیبا و پرطرفدار Game of Thrones داشته، می‌داند که این کاراکتر سرنوشت خوبی نخواهد داشت و ایده‌های خود درباره این کاراکتر را با دیگران به اشتراک گذاشته است. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
توجه: این مطلب داستان سریال را لو می‌دهد
با وجود این که سرسی لنیستر، در پایان فصل ششم سریال Game of Thrones، تعداد زیادی از دشمنان خود را نابود کرد، اما با نشستن روی تخت آهنین وستروس، دشمنان بیشتری برای خود تراشیده است.

لنا هدی (Lena Headey)، بازیگر نقش سرسی، می‌داند که سرسی پایانی بسیار دلخراش خواهد داشت و ایده‌هایی هم درباره قاتل او دارد.

گزینه مورد نظر لنا هدی، آریا استارک است که در پایان فصل ششم، تور انتقام خود را با قتل سر والدر فری آغاز کرد. هدی امیدوار است که سرسی مرگ شکوهمندی به دستان آریا داشته باشد و با توجه نحوه قتل والدر فری، چنین چیزی چندان دور از دسترس نیست.لنا هدی در ادامه گفت که بعد از اریا استارک، امیدوار است که تیریون، برادر کوچک‌تر سرسی، او را به قتل برساند. او اذعان کرد که هیچ‌کس به اندازه تیریون، از مرگ سرسی لذت نخواهد برد. همچنین در آغاز فصل چهار، یک پیشگو به سرسی جوان گفته بود که او به دست والنکار (Valonqar)، «برادر کوچک» به زبان والرین، به قتل خواهد رسید.

انتخاب دیگر ما که لنا هدی به آن اشاره‌ای نکرد، جیمی لنیستر است. جیمی برادر دوقلوی سرسی است و مرگ به دست کسی که او را بیشتر از همه دوست دارد، برای سرسی بسیار دردناک‌تر از هر مجازاتی خواهد بود.

در هر صورت باید تا خرداد سال آینده صبر کنیم و ببینیم که چه سرنوشتی در انتظار ملکه مجنون، مادر اژدهایان، پادشاه شمال و دیگر اهالی وستروس است.

منبع: CNet
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر