لنوو معتقد است گوشی ‌های تاشو تا 5 سال آینده به بازار خواهند آمد

لنوو معتقد است گوشی ‌های تاشو تا 5 سال آینده به بازار خواهند آمد
کمپانی لنوو، در جریان کنفرانس مطبوعاتی خود در ماه گذشته، با نمایش یک نمونه اولیه، پرده از برنامه‌های خود برای ساخت گوشی‌های هوشمند تاشو برداشت. اکنون، رئیس کمپانی لنوو می‌گوید گوشی‌های تاشو، تا 5 سال آینده در بازار قابل دسترس خواهند بود. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
ماه گذشته در کنفرانس مطبوعاتی لنوو، این کمپانی با نمایش یک نمونه اولیه از یک گوشی هوشمند تاشو که دور مچ دست خم می‌شود، همه را شگفت زده کرد. درست است که این تنها یک نمونه اولیه بوده، اما خبر خوب این است که لنوو معتقد است این تکنولوژی به زودی به بازار خواهد آمد.

آیمر دلنکوساینگ (Aymer De Lencquesaing)، رئیس کمپانی لنوو، در مصاحبه با CNBC اذعان کرد که تا 5 سال آینده این تکنولوژی را در دست کاربران خواهیم دید:

تعیین یک زمان مشخص سخت است. من فکر می‌کنم که محصول نهایی تا 5 سال آینده به بازار خواهد آمد. به دلیل تکنولوژی، نوآوری و قیمت احتمالا تا دو سال آینده خبری از این گوشی‌ها نخواهد بود. باید محصولی ساخته شود که ارزش قیمت پرداخت شده برای آن را داشته باشد.در زمینه دستگاه‌های تاشو، کمپانی‌های سامسونگ و ال‌جی با ساخت نمایشگر‌های انعطاف‌پذیر، پیشی گرفته‌اند. البته این نمایشگرها 100 انعطاف پذیر نیستند، فقط تا مقدار مشخصی قبل از شکست، خم می‌شوند و شکل خود را حفظ می‌کنند.

همچنین شایعه شده است که سامسونگ احتمالا اولین گوشی تاشو را در سال 2017 به بازار عرضه خواهد کرد. مقدار انعطاف پذیری این گوشی هوشمند مشخص نیست اما امیدواریم این شایعه صحت داشته باشد.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (2 عدد)

ثبت پاسخ مهمان چهارشنبه 16 تیر 1395
خیلی طول می کشه تا همچین چیزی به تکامل برسه. فکر کنم همون پنج سال کافی باشه
ثبت پاسخ مهمان چهارشنبه 16 تیر 1395
خیلی طول می کشه تا همچین چیزی به تکامل برسه. فکر کنم همون پنج سال کافی باشه

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر