لنوو گوشی‌ های خم شونده خواهد ساخت

لنوو گوشی‌ های خم شونده خواهد ساخت
در رویداد خبری امروز لنوو، این کمپانی با پرده‌برداری از نمایشگرهای تاشوی موبایل و تبلت، وعده استفاده از این تکنولوژی را در محصولات خود داد اما به نظر می‌رسد که تا آن روز فاصله زیادی مانده است. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
در کنفرانس خبری امروز لنوو، در سن فرانسیسکو، پیتر هورتنسیوس (Peter Hortensius)، مدیر فنی لنوو، از نمایشگر خم‌شونده‌ای پرده برداری کرد که مانند یک دست بند، دور مچ شما بسته می‌شود. این اولین قدم لنوو به سمت نمایشگرهای بدون لبه خواهد بود.

مگان مک کارتی، ستاره یوتیوب، فیلمنامه نویس و تهیه کننده شو اینترنتی My Little Pony، که در میان جمعیت نشسته بود، از جای خود برخاست و این تکنولوژی را به نمایش گذاشت. او ابتدا یک نمایشگر روشن موبایل را مانند یک دست‌بند به دور مچ خود بست و سپس تبلتی با عکس یک گربه را از وسط تا کرد و مانند یک تلفن کنار گوش خود گرفت.سپس، هورتنسیوس روی استیج، توضیح مختصری درباره تکنولوژی نمایشگرهای خم‌شونده ارائه داد: «اگر یک نمایشگر خم می‌شود چه قطعاتی با آن خم می‌شوند. نمایشگر خم شونده به این معناست که دیگر قطعات مانند مادربر و باتری نیز باید با نمایشگر تا شده و باز شوند.» ایده پشت این تکنولوژی، نوآوری جالبی است اما گوشی‌های هوشمند تاشو، از یک محصول کاربردی بودن، فاصله دارند.
منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر