لیست بازی‌های اکس‌باکس 360 که برروی اکس‌باکس‌ وان قابل اجرا خواهند بود اعلام شد

لیست بازی‌های اکس‌باکس 360 که برروی اکس‌باکس‌ وان قابل اجرا خواهند بود اعلام شد
اوایل امسال بود که مایکروسافت از قابلیت اجرای بازی‌های کنسول اکس‌باکس 360 در کنسول جدید آن‌ها یعنی اکس‌باکس وان جزئیاتی را بیان کرد. اکنون لیست تعدادی از بازی‌هایی که توسط این قابلیت می‌توان از آن‌ها استفاده کرد، منتشر شده است.
  • جدیدترین بازی ها
هنگامی که بروزرسانی مربوط به این قابلیت از راه برسد، تنها کاری که نیاز دارید بکنید، قرار دادن بازی مورد نظر از کنسول اکس‌باکس 360 در کنسول اکس‌باکس وان است. پیش از این مایکروسافت اعلام کرده بود که در زمان عرضه این بروزرسانی، 100 بازی از آن پشتیبانی خواهند کرد؛ اما در نهایت شاهد عرضه لیستی 104 عضوی از محصولاتی بودیم که می‌توانید از آن‌ها در نسل هشتم نیز لذت ببرید. این بروزرسانی از روز پنجشنبه در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

بروزرسانی جدید کنسول اکس‌باکس وان قرار است بهبودهای زیادی را به بخش نرم‌افزاری کنسول اضافه کند. یکی از همین موارد، قابلیت تجربه بازی‌های اکس‌باکس 360 در نسل فعلی خواهد بود. درحال حاضر این لیست شامل 104 بازی می‌شود؛ اما شکی نیست که در آینده شاهد اضافه شدن بازی‌های بیشتری به آن خواهیم بود. درحال حاضر می‌توان به بازی‌هایی همچون سری Gears of War، Assassin’s Creed 2، Borderlands، Fallout 3 و بسیاری دیگر که در این لیست حضور دارند، اشاره کرد.مایکروسافت اضافه شدن بازی‌هایی جدید به این لیست را در بازه‌های زمانی مشخص، تایید کرده است. شروع این حرکت با عرضه بازی‌هایی محبوب مانند Bioshock 1، Bioshock 2، Bishock Infinite، Skate 3، Halo Reach، Call of Duty: Black Ops 1 و دیگر عناوین، در ماه بعدی خواهد بود.

لیست کامل این بازی‌ها در سایت رسمی اکس‌باکس موجود است.منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر