لیست نمرات بازی Uncharted 4 منتشر شد

لیست نمرات بازی Uncharted 4 منتشر شد
در فاصله چند روز مانده به انتشار رسمی Uncharted 4: A Thief's End امتیاز‌ها و بررسی‌های این بازی از سوی رسانه‌های معتبر منتشر شدند. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
تب‌و‌تاب Uncharted 4: A Thief's End به شدت در میان طرفدارها بالا رفته و تنها چند روز به انتشار رسمی این بازی از سوی سونی باقی مانده است. ناتی‌داگ برای نسخه چهارم Uncharted سنگ تمام گذاشته و اعضای آخرین پروژه این استودیو یعنی The Last of Us، کارگردانی این بازی را برعهده گرفته‌اند. بازی Uncharted 4: A Thief's End تغییرات مهمی در جهت پیشرفت بیشتر نسبت به نسخه‌های قبلی داشته است. بازی وسیع‌تر شده و آزادی عمل بسیار زیادی در اختیار گیمر قرار خواهد گرفت. از طرفی بسیاری از ویژگی‌های خوب بازی The Last of Us مثل سیستم مخفی کاری و هوش مصنوعی بهتر به بازی اضافه شده تا همه چیز طبیعی‌تر از قبل به‌نظر برسد.

این روزها خبر به سرقت رفتن محموله‌ بازی Uncharted 4: A Thief's End در لندن در صدر اخبار قرار گرفت و از نیل دراکمن (Neil Drukman) کارگردان این بازی گرفته تا یوشیدا رییس بخش سرگرمی‌های سونی، از این موضوع ابراز نگرانی کردند و از طرفدارها خواستند تا عرضه بازی در زمان مقرر صبر کنند. این موضوع حتی می‌تواند با لو رفتن داستان بازی در اینترنت همراه شود و سونی تمام تلاش خود را برای جلوگیری از این موضوع انجام می‌دهد. در فاصله حدود یک هفته تا انتشار رسمی Uncharted 4 نمرات این بازی از سوی رسانه‌های معتبر بازی‌های ویدیویی در قالب نقد و بررسی‌ آن‌ها منتشر شد. شما می‌توانید لیست این نمرات را در پایین مشاهده کنید: 
Eurogamer – توصیه شده
The Jimquisition – 8.5
GamesBeat – 98/100
Gamespot – 10
Polygon – 9 
Post Arcade – 9 
CGMagazine – 10 
Attack of the Fanboy – 4.5/5 
GamesTM – 9 
IGN – Not final 8.8 
Telegraph – 5/5 
GamesRadar+ – 4/5 
Shack News – 9 
Paste Magazine – 8 
USGamer – 4.5/5 
NZGamer – 9.8 
We Got This Covered – 4.5/5 
Forbes – 9 
Destructoid – 9.5 
EGM – 9 
God is a Geek – 10 
Arcade Sushi – 10 
Digital Spy – 5/5 
Pixel Vulture – 98% 
Press Start – 10 
TheGamesMachine [Italian] – 9.5 
Meristation [Spanish] – 10
تا این لحظه 62 نقد و بررسی برای Uncharted 4: A Thief's End منتشر شده و میانگین امتیاز 94 برای این بازی به‌دست آمده است. نظر شما در رابطه با امتیازهای Uncharted 4 چیست؟ بازی Uncharted 4: A Thief's End در تاریخ 21 اردیبهشت 1395 منتشر می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید پیش‌نمایش بازی Uncharted 4: A Thief's End
 را در نقدستان مطالعه کنید.

منبع: Metacritic
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان جمعه 17 اردیبهشت 1395
حامد افرومند؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینجا؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

برگ به بچه ها بگم بیان ببین تو اینجایی آقای افرومند
خیلی خوشحال شدیم

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر