مایکروسافت ادغام کورتانا در اسکایپ را کلید زد

مایکروسافت ادغام کورتانا در اسکایپ را کلید زد
مایکروسافت به طور رسمی از ادغام دستیار مجازی خود یعنی کورتانا در نرم‌افزار اسکایپ خبر داده است.
  • جدیدترین بازی ها

مایکروسافت پروژه جدیدی را کلید زده است که در قالب آن، کورتانا در پلتفرم پیام رسان اسکایپ ادغام خواهد شد. دستیار دیجیتالی مایکروسافت، به روش‌های مختلف تجربه حضور کاربران در Skype را ارتقا خواهد داد. به عنوان مثال، در وهله اول با درک محتویات گفتگوی شما و افراد  دیگر، پیشنهادهای مناسبی را در مقابلتان قرار می‌دهد. این پیشنهادها ممکن است از رستوران‌های مختلف تا حتی بررسی فیلم‌ها و سریال‌ها باشد. حتی این امکان وجود دارد تا از گزینه پیشنهاد پاسخ‌های هوشمندانه نیز استفاده کنید. در کنار موارد یادشده، امکان برنامه‌ریزی رویدادها و تنظیم هشدارها نیز از نکات قابل توجه به حساب می‌آید.


در وهله بعدی این امکان را خواهید داشت تا گفتگویی رو در رو با کورتانا داشته باشید. به بیان دیگر، Cortana حالا یکی از مخاطبان شما در نرم‌افزار اسکایپ است. به این ترتیب می‌توانید پاسخ سوالات مختلف را از این دستیار دیجیتالی طلب کنید. این سوالات ممکن است مربوط به بازیگر اصلی یک فیلم یا حتی وضعیت آب و هوا در آخر هفته باشد.


در حال حاضر استفاده از کورتانا تنها برای کاربران ایالات متحده آمریکا ممکن شده اما به زودی عرضه عمومی، در دستورکار قرار خواهد گرفت. 

منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر