مجموعه تریلرهای بازی No Man's Sky را تماشا کنید

مجموعه تریلرهای بازی No Man's Sky را تماشا کنید
بازی No Man's Sky ساخته استودیو Hello Games بزودی منتشر خواهد شد و در همین راستا سونی چهار تریلر از این بازی را بصورت پشت سر هم منتشر کرده است. با نقدستان و تماشای این تریلرها همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
چند روز بیشتر تا انتشار بازی No Man’s Sky باقی نمانده و کم‌کم فضای دنیای بازی‌های ویدیویی با اخبار و اتفاقات پیرامون این بازی شلوغ خواهد شد. در این فاصله کوتاه باقی‌مانده، چهار تریلر جدید از بازی منتشر شده که روی چهار موضوع اصلی بازی تاکید دارد. در ادامه این تریلرها را مشاهده خواهید کرد: 

Explore (کاوش)
بازی No Man's Sky به معنای واقعی کلمه فضای بیکران را به‌تصویر کشیده است. مسلما جستجو و کاوش در چنین بازی بزرگی کار بسیار دشواری است. انجام بازی نیاز به گشت و گذار در سیاره‌های مختلف و کاوش در آن‌ها را دارد و در تریلر جدید منتشر شده از این بازی، به این موضوع اشاره شده است:
Loading the MediaPack player...

Fight (مبارزه)
ماجراجویی در بازی No Man's Sky با خطرهای بسیار زیادی همراه خواهد بود و مبارزه در این بازی یکی از ارکان مهم به‌شمار می‌رود. مبارزات تنوع بالایی دارند و در این تریلر کوتاه سعی شده تا بخشی از این تنوع به‌نمایش گذاشته شود:
Loading the MediaPack player...

Trade (تجارت)
همان‌طور که می‌دانید بازی No Man's Sky وصعت فراوانی دارد. کاوش و مبارزات تنها بخش کوچکی از ماهیت اصلی بازی را تشکیل می دهد و برای ادامه دادن بازی اهداف دیگری نظیر داد و ستد نیز وجود دارد تا تنوع آن بالاتر برود. در این تریلر به این موضوض پرداخته شده و برخی امکانات بخش Trade را خواهید دید:
Loading the MediaPack player...

Survive (زنده ماندن)
به‌غیر از مبارزات که تهدیدی جدی برای شما در بازی No Man's Sky به‌شمار می‌رود، شرایط محیطی هم یکی از اصلی‌ترین دشمن‌های شما خواهد بود. گول ظاهر زیبای برخی از سیاره‌ها را نخورید! کافیست در زمان نامناسب در مکان نامناسبی حوضر داشته باشید تا همه چیز دست به دست هم دهد تا فرار را بر قرار ترجیح دهید:
Loading the MediaPack player...

بازی No Man's Sky ساخته استودیو Hello Games در تاریخ 19 مرداد 1395 برای پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر