مدیر ارشد موتورولا این کمپانی را ترک خواهد کرد

مدیر ارشد موتورولا این کمپانی را ترک خواهد کرد
جیم ویکز، از مدیران اجرایی موتورولا که سرپرست تیم طراحی گوشی موتورولا دروید و اولین ساعت هوشمند این کمپانی را بر عهده داشت، ماه آینده از این کمپانی جدا خواهد شد. جانشین او روبن کاستانو خواهد بود که پیش از این به عنوان سرپرست ارشد طراحی در این کمپانی فعالیت می‌کرد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
کمپانی موتورلا موبیلیتی (Motorola Mobiluty) یکی از مدیران خود را که در طراحی بسیاری از گوشی‌های هوشمند و اولین ساعت هوشمند این کمپانی نقش داشته، از دست خواهد داد. جیم ویکز (Jim Wicks)، سرپرست تیم طراحی موتورولا برای بیش از 12 سال، ماه آینده این کمپانی را به مقصد دانشکده مهندسی مک‌کورمیک ترک خواهد کرد. در موتورولا، آقای ویکز در طراحی گوشی‌های پرطرفداری چون موتورولا رازر (Motorola RAZR) و موتورولا دروید (Motorola DROID) نقش بسزایی داشت. او همچنین در طراحی گوشی‌ موتورولا موتو G و ساعت هوشمند موتورولا موتو 360 دست داشته است.روبن کاستانو که از سال 2005 به عنوان مدیر طراح در شیکاگو با موتورولا همکاری خود را آغاز کرد، جایگزین جیم ویکز خواهد بود. او سه سال بعد از پیوستن به موتورولا، به عنوان سرپرست طراح به شعبه شانگهای این کمپانی رفت و چهار سال بعد، به عنوان سرپرست ارشد طراحی، قبل از منتقل شدن به سائوپائولو، به شیکاگو بازگشت.

آیمار دلنکوسینگ، رئیس کمپانی موتورولا موبیلیتی، در بیانیه‌ای راجع به این اتفاق گفت: «ما صمیمانه از جیم به عنوان رهبر تیم طراحی موتورولا که موفق به ارائه گوشی‌های هوشمند و گجت‌های پوشیدنی عالی، نمادین و برنده جوایز گوناگون شد، تشکر می‌کنیم.»

ویکز، پس از ریک اوسترلو، (Rick Osterloh)، مدیرعامل سابق موتورولا که در ماه مارچ از این کمپانی جدا شد، دومین نفری است که این شرکت را ترک می‌کند. اوسترلو، اکنون مدیر بخش سخت‌افزار گوگل است. رفتن او باعث شد تا لنوو، کمپانی مادر موتورولا، کنترل کامل این شرکت را به دست بگیرد. این کمپانی چینی که در غرب تقریبا ناشناخته بود، در سال 2005 با خرید شرکت IBM از گوگل به مبلغ 2.91 میلیون دلار، نامی برای خود دست و پا کرد.
منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ اشکان بامدادی پنج شنبه 3 تیر 1395
عجب آدم مهمی رو از دست میده موتورولا! فوق العادس این بشر

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر