مدیر عامل وان‌ پلاس از خوش دست بودن پرچمدار بعدی می گوید

مدیر عامل وان‌ پلاس از خوش دست بودن پرچمدار بعدی می گوید
گوشی OnePlus 3، پرچم‌دار بعدی شرکت چینی وان‌پلاس است که به‌زودی معرفی خواهد شد. اکنون مدیرعامل این شرکت، تصمیم گرفته تا از طراحی بسیار خوب و خوش‌دست بودن محصول جدید صحبت کند. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
شکی نیست که پرچم‌دار بعدی شرکت وان‌پلاس (OnePlus)، گوشی وان‌پلاس 3 (OnePlus 3) خواهد بود. اکنون مدیرعامل این مجموعه یعنی Pete Lau، در سرویس چینی Weibo اعلام کرده است که با در دست گرفتن پرچم‌دار بعدی این شرکت، حس بسیار خوبی خواهید داشت. البته به‌جز این موضوع، وی اطلاعات دیگری را از دستگاه منتشر نکرد؛ اما به نظر می‌رسد که جزئیات بیان‌شده از سوی او، مستقیما به بدنه و طراحی فیزیکی دستگاه اشاره می‌کند.شاید بتوان گفته‌های اخیر Pete Lau را به فاش‌شدن تصاویر جدید از پرچم‌دار بعدی وان‌پلاس مرتبط دانست. مدتی می‌شود که در اخبار و گزارش‌های مختلف، تصاویر گوناگونی را از OnePlus 3 مشاهده می‌کنیم که منتشر می‌شوند. این تصاویر، محصولی را نشان می‌دهند  که شباهت زیادی به زبان‌ طراحی شرکت اچ‌تی‌سی (HTC) دارد. همچنین با نگاهی به بخش پشتی دستگاه، متوجه خمیدگی جزئی در لبه‌ها می‌شویم که احتمالا باعث خوش‌دست بودن محصول می‌شوند.

البته نباید فراموش کرد که بسیاری از شرکت‌ها – همچون سامسونگ – از چنین طراحی در بخش پشتی محصولات خود بهره می‌برند؛ موضوعی که باعث تحسین این شرکت از سوی مخاطبان و منتقدان شده است. از سویی دیگر، بسیاری از کارشناسان معتقد هستند که تصاویر منتشرشده، کاملا تقلبی هستند و برای دور کردن ذهن افراد از محصول اصلی منتشر شده‌اند. در حال حاضر هیچ‌چیز مشخص نیست. پس بهتر است تا انتشار جزئیات رسمی از سوی شرکت وان‌پلاس، منتظر باشیم.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر