مردی که خانه اش یک بویینگ 727 در وسط جنگل است

مردی که خانه اش یک بویینگ 727 در وسط جنگل است
Bruce Campbell یک مهندس مبتکر است که یک جت مسافری بویینگ 727 بازنشسته را خریداری کرده است و آنها را به خانه ای برای خود تبدیل نموده. این غول سه موتوره بر روی فونداسیون های بتنی در منطقه ای جنگلی حوالی شهر پورتلند در ایالات متحده قرار گرفته است.
  • جدیدترین بازی ها
او موفق شده که برای خود یک دوش حمام راه اندازی کند. ولی سرویس بهداشتی این خانه هنوز کار دارد! او همچنین در تلاش است برخی از امکانات اولیه ی خود هواپیما مانند چراغها و صندلیها را مورد بازسازی قرار دهد. Campbell حدود 6 ماه از سال را در این هواپیما می گذراند و 6 ماه دیگر را در ژاپن زندگی میکند. او همچنین به دنبال بدنه ی یک بویینگ 747 برای خانه اش در ژاپن می گردد! او زمین 10 هکتاری خانه اش را در دهه ی 20 میلادی به قیمت 23هزار دلار خریداری نمود و بویینگ 727 بازنشسته اش برای او حدود 220هزار دلار آب خورد.

این مهندس خوش ذوق می گوید: " بازنشسته شدن و تبدیل به یک قلعه برای زندگی باید سرنوشت تمام تجهیزات هوافضا باشد. هیچوقت نباید آنها را بعد از بلااستفاده شدن بی رحمانه نابود کرد. از بین بردن یک جت مسافری زیبا یک تراژدی است و نشان از کمبود رویاپردازی و خلاقیت در نوع بشر دارد."

او همچنین می افزاید: "این سازه ها به طرز باورنکردنیی مستحکم و ماندگارند. و به راحتی در برابر هر زلزله ای مقاومت خواهند کرد. تمیز نگاه داشتن داخل آنها نیز کار بسیار ساده ایست، زیرا در واقع به نوعی مخزنهای فشار عایق بندی شده هستند."

منبع: Collectivelyconscious
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر