مزراتی لوانته، پاسخ ایتالیا به پورشه کاین + ویدیو

مزراتی لوانته، پاسخ ایتالیا به پورشه کاین + ویدیو
وقتی مزراتی عکسهای Levante را در اینترنت پخش کرد اطلاعات چندانی در موردش ارائه نداد. همه به خصوص میخواستند بدانند توقع چه موتورهایی را از این ماشین می توانند داشته باشند.
  • جدیدترین بازی ها
در کل مزراتی لوانته قرار است با سه پیشران مختلف ارائه شود و جالب اینکه هر سه از نوع شش سیلندر توربوشارژ با حجم 3 لیتر هستند. ولی از نظر قدرت ، گشتاور و نوع سوخت با هم تفاوت دارند. مدل پایه از نوع بنزینی با قدرت 350 اسب بخار و گشتاور 368 پاوندفیت خواهد بود که قادر است از حالت سکون در عرض 6 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت دست یابد.  Levante S از موتور 430 اسب بخاری با گشتاور 427 پاوندفیت بهره خواهد گرفت که لوانته را قادر می سازد صفر تا صد را در عرض 5.2 ثانیه طی کند. مدل دیزلی آن کم ترین قدرت و بیشترین گشتاور را تولید می نماید، 275 اسب بخار قدرت و 442 پاوندفیت گشتاور. مدل دیزلی در عرض 6.9 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر در ساعت می رسد.هر کدام از این پیشران ها را که انتخاب کنید گیربکس از نوع 8 سرعته ی اتوماتیک خواهد بود در کنار سیستم چهارچرخ متحرک و دیفرانسیل های لغزش محدود.

البته مزراتی و پورشه تنها سازندگان اس یو وی های لوکس و اسپرتی نیستند، بنتلی ، جگوار، آستون مارتین ، لامبورگینی و حتی رولزرویس نیز خواستار بخشی از این بازارند. مزراتی اولین کمپانی در این گروه نیست که ماشینش را معرفی می کند، ولی آخرین هم نیست. با معرفی دو مدل سدان و در راه داشتن یک مدل اسپرت ، لوانته هموار کننده ی راه این شرکت برای هرچه بزرگتر شدن خواهد بود.


در ادامه می توانید فیلم رونمایی این ماشین در نمایشگاه ژنو، صدای آن و جزئیات طراحیش را مشاهده کنید:
Loading the MediaPack player...

  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر