مشکلات صفحه‌ نمایش آیفون 10 جدی است: از خط سبزرنگ تا از کارافتادن در سرما

مشکلات صفحه‌ نمایش آیفون 10 جدی است: از خط سبزرنگ تا از کارافتادن در سرما
شرکت اپل در نسل جدید آیفون خود یعنی iPhone X برای اولین بار از صفحه‌نمایش OLED استفاده کرده است اما به نظر می‌رسد این ترکیب، چندان هم بی عیب و نقص نبوده است.
  • جدیدترین بازی ها
آیفون 10 اپل به عنوان جدیدترین پرچمدار این شرکت در حالی به بازار عرضه شده است که قابلیت‌های متفاوتی را به همراه داشته است. از جمله این موارد می‌توان به بهره‌مندی از صفحه‌نمایش مدرن، با کیفیت و با حاشیه محدود اشاره کرد. با وجود این، گزارش‌های مختلفی از کاربران منتشر شده که از نمایش ناگهانی یک خط سبز رنگ روی صفحه‌نمایش خبر می‌دهند. 

هنوز دلیل نمایش این خط رنگی روی صفحه‌نمایش آیفون 10 مشخص نیست اما آن‌طور که از شواهد امر پیداست، راه‌اندازی مجدد گوشی هم به رفع آن کمکی نمی‌کند. اپل در پاسخ به این دسته از کاربران اعلام کرده به روزرسانی iOS 11.1.1 را دریافت و نصب کنند تا از نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری بودن منشا بروز این ایراد اطمینان حاصل شود. از طرف دیگر، برخی کاربران هم مدعی شده‌اند صفحه‌نمایش آیفون 10 آن‌ها در هوای سرد، واکنش مناسبی نسبت به ورودی‌های لمسی ندارد. اپل در این خصوص هم اعلام کرده از مشکل مطلع است و به روزرسانی نرم افزاری ویژه‌ای را برای رفع این ایراد منتشر خواهد کرد. 

منبع: Betanews
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر