مشکل به هم ریختگی کپشن‌ها و محتویات نوشتاری فارسی در اینستاگرام مرتفع شد

مشکل به هم ریختگی کپشن‌ها و محتویات نوشتاری فارسی در اینستاگرام مرتفع شد
اینستاگرام به طور رسمی پشتیبانی از زبان‌هایی که نوشتار در آن‌ها از راست به چپ است نظیر فارسی و عربی را در دستورکار قرار داد.
  • جدیدترین بازی ها
زبان‌های مختلفی در سراسر جهان وجود دارند که نوشتار آن‌ها از راست به چپ است. نمونه این زبان‌ها فارسی است که تا پیش از این، در قالب استفاده در محیط اینستاگرام، به هم ریختگی نوشته‌ها را به همراه داشت. این در حالی است که حالا اینستاگرام اعلام کرده این مشکل را به طور کامل مرتفع کرده است. 
به این ترتیب در صورتی که به زبان فارسی، عربی و عبری در محیط اینستاگرام می‌نویسید یا می‌خوانید مشکلی در انتشار یا تماشای محتویات نخواهند داشت. 

Mike Krieger موسس اینستاگرام در این خصوص می‌گوید: 
مفتخریم که تلاش ما باعث شده اینستاگرام به پلتفرمی متفاوت و متمایز تبدیل شود. با عرضه به روزرسانی جدید امیدواریم کاربران بیشتری با استفاده از زبان عربی، عبری و فارسی از اینستاگرام برای ارتباط با دیگران و به اشتراک گذاری محتویات مورد علاقه خود استفاده کنند. 
در حال حاضر این قابلیت در نمایش پست‌ها به زبان‌های یادشده در  اختیار کاربران قرار گرفته است اما هنوز به بخش ترجمه توسعه پیدا نکرده است. همان‌طور که می دانید اینستاگرام از قابلیت پیش‌فرضی برای ترجمه کپشن‌ها بهره می‌برد تا کاربران بتوانند متون به اشتراک گذاشته شده به زبان‌های مختلف را به راحتی ترجمه کنند. 

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر