مطالعات جدید از عملکرد بهتر سیری در مقابل Google Now و کورتانا خبر می‌دهند

مطالعات جدید از عملکرد بهتر سیری در مقابل Google Now و کورتانا خبر می‌دهند
همه ما ممکن است در طول روز از دستیاران هوشمند در تلفن‌های خود استفاده کنیم. اما به صورت کلی، عملکرد کدام‌یک در مقابل دو رقیب حاضر مناسب‌تر است؟ مطالعات جدید سیری را پیروز این رقابت می‌دانند.
  • جدیدترین بازی ها
درحال حاضر سه دستیار هوشمند بزرگ در اختیار کاربران قرار دارند: سیری، Google Now و کورتانا که به ترتیب توسط شرکت‌های اپل، گوگل و مایکروسافت ساخته شده‌اند. هر سه دستیار هوشمند نقاط ضعف و قوت خود را دارند؛ اما در یک بررسی اجمالی، عملکرد کدام‌یک می‌تواند بهتر باشد؟

در مطالعات جدیدی که توسط Experts Exchange صورت گرفته است، آن‌ها سه دستیار هوشمند را در مقابل یک‌دیگر قرار دادند تا برنده این رقابت مشخص شود. نتیجه این آزمایش از عملکرد بهتر دستیار هوشمند اپل، یعنی سیری خبر می‌دهد. البته در مواقع بسیاری عملکرد بهتر و مناسب‌تر Google Now در مقابل سیری مشاهده شده است؛ اما این موضوع می‌تواند کاملا به تجربه شخصی فرد بستگی داشته باشد.نتایج این آزمایش نشان می‌دهند که در بخش عملکرد و رضایت کاربران، سیری بهترین بازیکن این میدان بوده است. همچنین سرویس Google Now در رتبه دوم قرار دارد و کورتانا جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است. همچنین آن‌ها متوجه شده‌اند که درصد جواب‌های خطا در سیری 2.6 درصد، در Google Now به میزان 4 درصد و در کورتانا 8 درصد بوده است.

همچنین آن‌ها دریافتند در بخشی که پاسخ به کاربر بدون ارجاع وی به صفحات وب بوده است، سیری و Google Now به عددی معادل 5 درصد دست یافته‌اند، درحالی که کورتانا عدد 7 درصد را به ثبت رسانده است. بار دیگر باید اشاره کرد که میزان عملکرد هرکدام از این دستیاران هوشمند، به نوع استفاده شما از آن‌ها بستگی دارد. اما درحال حاضر و با توجه به گزارشی که Experts Exchang ارائه می‌کند، سیری در مجموع عملکرد مناسب‌تری را در اختیار کاربران اپل قرار می‌دهد.آیا شما از دستیاران هوشمند در تلفن‌های همراه خود استفاده می‌کنید؟ به نظر شما عملکرد کدام‌یک از این سه دستیار مناسب‌تر است؟منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر