مقایسه رابط کاربری ال‌جی G5 و ال‌جی G4

مقایسه رابط کاربری ال‌جی G5 و ال‌جی G4
سرانجام پس از رونمایی رسمی از ال‌جی G5 مشخص شد این گوشی نیز مسیر نوآوری‌های ال‌جی را ادامه می‌دهد. شاید بد نباشد نگاهی به محیط کاربری G5 داشته باشیم، در ادامه مقایسه تصویری بین محیط‌های کاربری ال‌جی G5 و ال‌جی G4 را مشاهده کنید.
  • جدیدترین بازی ها
در کنار تغییر  زبان طراحی ال‌جی G5 یکی از مواردی که نسبت به G4 با تغییر و تحول روبرو شده، محیط کاربری یا UI این پرچمدار نیز تغییراتی به خود دیده است. محیط کاربری جدید ظاهر شیک‌تر و ساده‌تری نسبت به قبل دارد و احتمالاً برای افرادی که به محیط‌های کاربری رنگارنگ علاقه ندارند مناسب‌ است.

ال‌جی تقریباً محیط کاربری پرچمدار جدید خود را از نو طراحی کرده و در کنار ساده‌سازی، تغییرات ریز و درشتی را در آن انجام داده است. اول از همه خبری از app drawer نیست و برخلاف شایعات که استفاده همه‌گیر از این ویژگی را در نسخه‌های جدید اندروید پیشبینی می‌کرد، ال‌جی دست به حذف این ویژگی در محیط کاربری G5 که حرکتی رو به جلو است. دیگر تغییری که فوراً به چشم‌ می‌خورد تغییر نحوه نمایش آیکون‌ اپلیکیشن‌ها از حالت مربعی شکل در G4 به حالتی با گوشه‌های نرم در G5 است، که بازهم تغییری قابل توجه را در طراحی محیط کاربری نمایان می‌کند.

علاوه بر این موارد دیگر خبری از رنگ‌های متنوع در بخش‌های مختلف محیط کاربری G5 نیست و رنگ قالب در اینجا سفید است. این رنگ سفید، رنگ پیش‌فرض اکثر قسمت‌های UI از جمله بخش تنظیمات و اعلان‌ها، منو تنظیمات و منوهای اصلی است که احتمالاً مطابق میل همه مخصوصاً کاربران G4 نخواهد بود.

از نظر کلی، محیط کاربری G5 زیباتر و البته ساده‌تر از قبل شده است که باعث می‌شود کاربری گوشی بسیار بهتر از قبل باشد. در پایان می‌توانید تعداد دیگری از تصاویر مقایسه محیط کاربری پرچمدار سابق و جدید ال‌جی را در زیر مشاهده کنید:

منبع: phoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر