مقایسه ظاهری پرچمداران اندرویدی: کدام گوشی برتر است؟

مقایسه ظاهری پرچمداران اندرویدی: کدام گوشی برتر است؟
با مشخص شدن رقبای اصلی پرچم‌داران در بازار اندروید، اکنون وقت خوبی است تا برترین گوشی‌ هوشمند را مشخص کنیم. اما در ابتدا، بهتر است نگاه کلی به سه رقیب اصلی بازار داشته باشیم. کدام گوشی طراحی بهتری دارد؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
ساعاتی قبل شرکت اچ‌تی‌سی رسما پرچم‌دار جدید خود را معرفی کرد. اچ‌تی‌سی 10، پرچم‌دار اندرویدی شرک اچ‌تی‌سی خواهد بود که از طراحی بهبودیافته‌ای در مقایسه با نسل قبلی خود بهره می‌برد. بدنه فلزی و پنل جلویی شیشه‌ای، بی‌شک حس خوبی را به کاربران منتقل می‌کند. اما سوال اصلی این است که آیا اچ‌تی‌سی 10 می‌تواند در مقابل رقبای دیگر به برتری برسد؟

اچ‌تی‌سی 10 رقابت سختی را در مقابل ال‌جی جی 5 و گلکسی اس 7 خواهد داشت. ال‌جی جی 5، اولین گوشی کاملا فلزی ال‌جی است که بی‌شک حس خوبی را به کاربران خود منتقل خواهد کرد. گرچه بسیاری از افراد جنس بدنه فلزی دستگاه را تحسین می‌کنند، اما بر اساس نظر بسیاری از کاربران، این دستگاه از طراحی مناسبی در بخش پشتی بهره‌مند نیست.از سویی دیگر، گلکسی اس 7 را در بازار مشاهده می‌کنیم؛ محصولی که به‌عنوان بازیکن اصلی رقابت پرچم‌داران اندرویدی شناخته می‌شود. سامسونگ با استفاده از شیشه در بدنه محصول خود، زبان طراحی جدیدی را به سری گلکسی آورده است.

نظر شما چیست؟ کدام پرچم‌دار اندرویدی زیباتر است؟

منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر