موبایل تاشویی که به تبلت تبدیل می‌شود: ثبت پتنت جدید از سوی سامسونگ

موبایل تاشویی که به تبلت تبدیل می‌شود: ثبت پتنت جدید از سوی سامسونگ
بر اساس پتنت جدیدی که توسط شرکت سامسونگ به ثبت رسیده‌ است، این شرکت طراحی یک موبایل تاشو با قبلیت تبدیل شدن به تبلت را در ذهن دارد.
  • جدیدترین بازی ها
تا کنون شاهد ظهور صفحه‌نمایش‌های قابل انعطاف و البته قابل خم شدن بوده‌ایم. اما تا تبدیل شدن اینگونه دستگاه‌ها به محصولاتی عمومی و معمولی، زمان تقریبا زیادی باقی مانده است. البته مدت بسیار زیادی می‌شود که برخی از شرکت‌های بزرگ نظیر سامسونگ درحال کاربرروی چنین فناوری‌هایی هستند.

پیش از این شایعاتی منتشر شده بودند که به طرح جدید شرکت سامسونگ با نام Project Valley اشاره می‌کردند. به نظر می‌رسد این پروژه، یک محصول با دو صفحه نمایش باشد. اکنون پتنتی منتشر شده است که به احتمال بسیار زیاد همین پروژه را برای اولین به تصویر می‌کشد.همانطور که در این تصویر مشاهده می‌کنید، می‌توانیم نحوه تا شدن صفحه نمایش و استفاده از آن به عنوان یک تلفن همراه را مشاهده کنیم. در همین بین می‌توان حالت باز شدن این محصول و تبدیل شدن آن به یک تبلت را مشاهده کرد. به نظر می‌رسد این دستگاه با دو عملکرد متفاوت در یک دستگاه، ایده بسیار خلاقانه و جالبی باشد. البته فعلا باید در انتظار نسخه نهایی محصول و نحوه عملکرد آن باشیم.

این اولین باری نیست که شرکت سامسونگ چنین پتنتی را به ثبت رسانده است؛ از این رو انتظار نداریم آخرین بار نیز باشد. البته با توجه به پتنت‌های منتشر شده، می‌توانیم تکامل ذره به ذره‌ی آن‌ها را مشاهده کنیم. چه کسی می‌داند؟ شاید آرام آرام درحال نزدیک شدن به محصول نهایی از سویی سامسونگ در این زمینه باشیم.


منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر