مژده انویدیا به گیمرها: قیمت کارت‌های گرافیکی کاهش خواهد یافت

مژده انویدیا به گیمرها: قیمت کارت‌های گرافیکی کاهش خواهد یافت
انویدیا اعلام کرده قیمت پردازنده‌های گرافیکی را کاهش خواهد داد و به دنبال آن، موجودی این مولفه‌های سخت‌افزاری محبوب را نیز افزایش می‌دهد.
  • جدیدترین بازی ها
محبوبیت ارزهای دیجیتالی رمزگذاری شده باعث شده تا دسترسی کاربران به پردازشگرهای گرافیکی، کمی سخت و دشوار شود. به این ترتیب، گیمرها به عنوان اصلی‌ترین بازار هدف برای این مولفه‌های سخت‌افزاری، با محدودیت‌های چشمگیری روبرو شدند. این روند به افزایش قیمت کارت‌های گرافیکی منجر شود. با وجود این، برخلاف روندی که در چند ماهه اخیر شاهد بوده‌ایم، منابع خبری اعلام کرده‌اند NVIDIA نوید داده تا پردازنده‌های گرافیکی سری‌های مختلف GeForce GTX این شرکت، با قیمت‌های مناسب از طریق خرده‌فروش‌ها در دسترس قرار گیرند. 

از جمله عوامل تاثیرگذار روی این امر می‌توان به کاهش قیمت ارزهای دیجیتالی رمزگذاری شده و همچنین کاهش اتکای کاربران به پردازنده‌های گرافیکی جهت استخراج ارزهای دیجیتالی رمزگذاری شده، به واسطه استفاده از تکنولوژی‌های مدرن اشاره کرد. 
انویدیا در شبکه اجتماعی خود تایید کرده که تمامی کارت‌های گرافیکی این شرکت با قیمت‌های مناسب از 150 تا 800 دلار بسته به مدل کارت، به فروش خواهند رسید. با این تفاسیر، می‌توان به گیمرها این مژده را داد تا حداقل از نقطه نظر جهانی، شاهد قیمت مناسب پردازنده‌های گرافیکی باشیم. البته باید منتظر ماند و دید در بازارهای داخلی چه شرایطی پیش روی مشتاقان این مولفه‌های سخت‌افزاری محبوب خواهد بود. 

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر