نحوه نمایش پست‌های اینستاگرام به‌زودی تغییر می‌کند

نحوه نمایش پست‌های اینستاگرام به‌زودی تغییر می‌کند
شاید شما هم جزو کسانی باشید که از نحوه نمایش پست‌های برنامه اینستاگرام خسته شده‌اند. بر اساس گفته‌های طراحان این برنامه، به‌زودی با تغییر متحول کننده‌ای در اینستاگرام مواجه می‌شویم که نحوه نمایش پست‌ها را به‌کلی تغییر می‌دهد. اما این تغییر به چه صورتی خواهد بود؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
اگر از کاربران شبکه اجتماعی فیس‌بوک باشید، بی‌شک می‌دانید که نحوه نمایش پست‌ها همیشه یکسان نیست. درواقع می‌توانید با توجه به علاقه شخصی یا برخی از گزینه‌ها، نحوه نمایش آن‌ها را تغییر بدهید. اما در سرویس به اشتراک‌گذاری تصویر اینستاگرام، موضوع کاملا فرق می‌کند و تنها شیوه دسترسی به پست‌های افراد، مشاهده جدیدترین پست‌ها به صورت پست سر هم است. اما بر اساس اخبار موجود، این موضوع به‌زودی تغییر می‌کند.

با توجه به اعلام رسمی شرکت اینستاگرام، آن‌ها می‌گویند که شیوه‌ای مشابه با شرکت مالک خود یعنی فیس‌بوک را پیش می‌گیرند. درواقع آن‌ها در به‌روزرسانی‌های بعدی برنامه، محتوایی را به شما نشان می‌دهند که اهمیت بیشتری به آن می‌دهید. برای مثال، اگر به پست‌های منتشرشده توسط یک گروه موسیقی خاص علاقه دارید، پست‌های آن‌ها در ابتدا برای شما نمایش داده می‌شود.اما دلیل این موضوع چیست؟ اینستاگرام می‌گوید بر اساس برآوردهای آن‌ها، کاربران این سرویس به صورت میانگین 70 درصد از مطالب موردنظر خود را مشاهده نمی‌کنند. این آمار حتی می‌تواند با دنبال کردن هزاران نفر در این سرویس، به مشکل جدی‌تری نیز تبدیل شود. اما این بدان معنی نیست که محتوا از دیدگاه شما حذف می‌شود؛ بلکه این تغییر بزرگ، به معنی مرتب کردن نحوه نمایش محتوا خواهد بود.

نحوه نمایش عکس‌ها یا ویدیوها در فید شما، بر اساس لایک، ارتباط شما با فرد یا زمان انتشار پست خواهد بود. با شروع این‌ کار، تمرکز ما بر روی بهینه‌سازی نوبت نمایش پست‌ها است. تمامی پست‌ها به شما نمایش داده می‌شوند، تنها «نحوه نمایش آن» متفاوت است.

البته هنگامی که فیس‌بوک نیز تغییر مشابهی را بر روی نحوه نمایش پست‌ها اعمال کرد، بسیاری با آن مخالفت کردند. پس انتظار داریم بسیاری از کاربران اینستاگرام نیز از تغییر ایجادشده راضی نباشند.

  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان دوشنبه 19 مهر 1395
اینستاگرام این تغییر رو از من شروع کرده !! :)

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر