نخستین اپلیکیشن موبایل نینتندو منتشر شد

نخستین اپلیکیشن موبایل نینتندو منتشر شد
همانطوری که انتظار می‌رفت، شرکت نینتندو سرانجام نخستین اپلیکیشن موبایل خود را برای پلتفرم‌های اندروید و iOS منتشر کرد. این اپلیکیشن نوعی شبکه اجتماعی برای طرفداران نینتندو به شمار می‌رود. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
دو ماه پیش در نقدستان درباره تصمیم نینتندو برای ورود به بازار اپلیکیشن‌های موبایل خواندید، همانطوری که انتظار می‌رفت نخستین اپلیکیشن نینتندو ساعاتی پیش در پلتفرم‌های اندروید و iOS منتشر شد. این اپلیکیشن که Miitomo نام دارد در ژاپن عرضه شده، طبق گفته نینتندو این اپلیکیشن اجتماعی برای آشنایی بیشتر با دوستان ایجاد شده است.

به گزارش وب‌سایت Kotaku برای استفاده از امکانات Miitomo نیازی به حساب کاربری نینتندو نیست، اما در این صورت نمی‌توانید از امتیازات و ماموریت‌های اپلیکیشن به صورت cross-platform استفاده کنید. شبکه نینتندو از آواتارهایی به نام Mii استفاده می‌کند و تمرکز اصلی Miitomo روی همین مورد است.

وقتی برای نخستین بار Miitomo را اجرا می‌کنید، اپلیکیشن با استفاده از دوربین جلویی گوشی برای ساخت کاراکتری با شکل ظاهری شما استفاده می‌کند. چهره آواتارهای Mii را احتمالا از زمان کنسول Wii به خاطر دارید. پس از انجام مرحله نخست، کاراکتر Mii ساخته شده از شما سوالاتی درباره برنامه تلویزیونی موردعلاقه و کاری که در ده سال آینده دوست دارید انجام دهید می‌پرسد.

این پاسخ‌ها با دیگر کاربران به اشتراگ گذاشته می‌شود تا پیش از ارسال درخواست دوستی درباره شما بیشتر بدانند. دیگر فعالیت‌های امکان‌پذیر در Miitomo شامل چت با دیگر Mii ها، بازی Miitomo Drop، و ساخت تصاویر موسوم به Miifoto است. با انجام هر فعالیت جوایزی مانند لباس و تجهیزات به شما تعلق می‌گیرد.

اپلیکیشن Miitomo نخستین اپلیکیشن از 5 اپلیکیشن موبایل نیتندو است. این شرکت قصد دارد 4 اپلیکیشن دیگر را تا سال 2017 میلادی عرضه کند. شرکت نینتندو علاقه زیادی به ایده cross-platform و تشویق کاربران برای استفاده از سرویس‌های مختلف خود دارد. Miitomo قرار است تا مدتی دیگر در سایر کشورهای جهان عرضه شود، هنوز اطلاعی از زمان عرضه Miitomo در کشورهای دیگر در دست نیست.

منبع: TheNextWeb
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر