نسخه‌های آمریکایی اکسپریا Z5 و اکسپریا Z5 کامپکت با اسکنر اثر انگشت عرضه نمی‌شوند

نسخه‌های آمریکایی اکسپریا Z5 و اکسپریا Z5 کامپکت با اسکنر اثر انگشت عرضه نمی‌شوند
شرکت سونی قصد دارد به زودی پرچمدارن خود را در سری اکسپریا در کشور آمریکا عرضه کند. اما بر اساس اطلاعات موجود، اسکنر اثر انگشت در دو گوشی اکسپریا Z5 و اکسپریا Z5 از این سری موجود نخواهد بود.
  • جدیدترین بازی ها
اخیرا متوجه شدیم که شرکت سونی قصد دارد دو گوشی اکسپریا Z5 و اکسپریا Z5 کامپکت را روانه بازار آمریکا کند. اما خبر بدی نیز به همراه آن در راه است. به نظر می‌رسد این دو نسخه بدون اسکنر اثر انگشت عرضه خواهند شد. هنوز دلیل انجام این کار از سوی سونی مشخص نیست، اما باید گفت این دو محصول بدون اسکنر یاد شده در بازارهای آمریکای شمالی عرضه می‌شوند.

بر خلاف گوشی‌های عرضه شده در بازار، شرکت سونی تصمیم گرفت تا اسکنر اثر انگشت خود را به جای قسمت پشتی یا جلویی دستگاه، در بخش کناری محصولات خود و بر روی دکمه پاور قرار بدهد. بر اساس نظر بسیاری از منتقدان، این سنسور عملکرد خوبی دارد؛ اما بزرگ‌ترین ایرادی که می‌توان به آن گرفت «محل قرارگیر» این اسکنر است.با توجه به اینکه این روزها استفاده از اسکنر اثر انگشت در گوشی‌های هوشمندی که در بازار آمریکا عرضه می‌شوند، به امری رایج و همه‌گیر تبدیل شده است، هنوز نمی‌دانیم دلیل انجام این کار از سوی سونی دقیقا چیست. سری اکسپریا در شرایط فعلی نیز از موقعیت بسیار بدی بهره می‌برد. اما اکنون و با حذف اسکنر اثر انگشت، می‌توان گفت شرایط حتی برای آن‌ها بدتر نیز شده است.  

منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر