نسخه آزمایشی بازی Rainbow Six: Siege را هم اکنون تجربه کنید

نسخه آزمایشی بازی Rainbow Six: Siege را هم اکنون تجربه کنید
اگر شما هم جزو علاقه مندان آخرین نسخه از سری Rainbow Six هستید، هم اکنون می‌توانید نسخه آزمایشی این عنوان را تجربه کنید. با نقدستان همراه باشید تا با جزئیات بیشتر این نسخه آزمایش آشنا شویم.
  • جدیدترین بازی ها
علاقه‌مندان سری Rainbow Six روزهای گذشته بسیار خوشحال بودند، چرا که پیش از این قرار بود این نسخه آزمایشی در روز موعود برگزار شود. اما به دلیل مشکلات فنی، شرکت یوبیسافت مجبور شد در دقایق نهایی، از شروع این نسخه آزمایشی جلوگیری کند. اما خوشبختانه این موضوع، مشکلی بزرگ برای عرضه عمومی نسخه آزمایشی نبود و به سرعت حل شد. هم اکنون شرکت یوبیسافت تایید کرده است که نسخه آزمایشی بازی Rainbow Six: Siege در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

یوبیسافت از همه بازیکنان این نسخه آزمایشی تشکر کرد و گفت در انتظار نظرات آن‌ها است تا با توجه به این دسته از نظرات، بازی را پیش از عرضه رسمی در ماه بعدی، بهینه سازی کند.

همچنین این شرکت از طرفدارانی که هنوز موفق به تجربه این نسخه آزمایشی نشده‌اند، عذر خواهی کرده است و از صبر و شکیبایی آن‌ها تشکر می‌کند: «ما به تجربه‌ای که Rainbow Six: Siege می‌تواند به شما ارائه کند بسیار افتخار می‌کنیم و امیدواریم که شما هم بهترین تجربه ممکن را در این بازی داشته باشید.»شروع رسمی این نسخه آزمایشی دیروز به دلیل مشکلات بازی در قسمت‌های Matchmaking و قطعی‌های مکرر، به زمانی دیگر منتقل شده بود. در این بین یوبیسافت بازی را تا برطرف شدن مشکل به وجود آماده، به صورت نسخه آزمایشی محدود نگه داشت. خوشبختانه این مشکل به راحتی برطرف شد و یوبیسافت توانست شروع آزمایش عمومی این بازی را اعلام کند.

قطعا می‌توان تا عرضه رسمی بازی در چند روز دیگر، از آن استفاده کرد. این نسخه آزمایشی هم اکنون در تمامی پلتفرم‌ها در دسترس است. نظر شما درباره این نسخه از سری Rainbow Six چیست؟

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر