نسخه آزمایشی Metal Gear Online از امروز شروع به کار خواهد کرد

نسخه آزمایشی Metal Gear Online از امروز شروع به کار خواهد کرد
بی‌شک Metal Gear Solid V یکی از بهترین بازی‌های عرضه شده در سال قبلی میلادی بود. اما اگر شما هم در تجربه نسخه آنلاین این بازی هستید، می‌توانید از امروز نسخه آزمایشی آن را تجربه کنید.
  • جدیدترین بازی ها
شرکت کونامی نیز قصد دارد همچون بسیاری از عناوین آنلاین در بازار امروزی، نسخه‌ای آنلاین از بازی Metal Gear Solid V را با نام Metal Gear Online در اختیار مخاطبان این مجموعه قرار بدهد. پیش از این و از ماه اکتبر سال گذشته میلادی، دارندگان کنسول‌های بازی از قابلیت آنلاین برخوردار بوده‌اند. اما بر اساس اخبار منتشر شده، دارندگان نسخه رایانه‌های شخصی این بازی نیز می‌توانند به زودی آن را تجربه کنند.

به گفته‌ی وب‌سایت IGN، در یک استریم زنده از صحبت‌های Robert Allen Peeler، رئیس جامعه مجازی Metal Gear Online در سرویس توئیچ، وی رسما اعلام کرد که نسخه آزمایشی Metal Gear Online از امروز رسما شروع به کار خواهد کرد. البته ممکن است با توجه به آزمایشی بودن عرضه، ساعت شروع به کار آن با توجه به مشکلات احتمالی کمی متغیر باشد. پس بهتر است در طول روز در انتظار شروع آن باشید.در توضیحی مختصر از بازی Metal Gear Online برای افرادی که با آن آشنا نیستند، باید گفت این بخش به شما قابلیت‌ بازی در مدهایی همچون Bounty Hunter، Comms Control و Cloak and Dagger را خواهد داد. با توجه به این موضوع که هیدئو کوجیما دیگر به عنوان مسئول اصلی ساخت سری Metal Gear Solid در مجموعه کونامی فعالیت نمی‌کند، می‌توان گفت نسخه آنلاین این بازی درواقع راهی برای حفظ علاقه مخاطبان به این سری است؛ علاقه‌ای که کونامی قصد دارد تا ساخت نسخه بعدی در سری متال گیر، آن را حفظ کند.

البته این بدان معنی نیست که بازی Metal Gear Online محصول بدی است؛ درواقع بسیاری از نقدهای منتشر شده از بخش مالتی‌پلیر این بازی، آن را بسیار قدرتمند و جذاب می‌دانند.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر