نسخه آزمایشی iOS 9.2.1 عرضه شد

نسخه آزمایشی iOS 9.2.1 عرضه شد
هفته گذشته بود که شرکت اپل نسخه 9.2 سیستم عامل iOS را به صورت رسمی منتشر کرد. اکنون به نظر می‌رسد نسخه 9.2.1 از این سیستم عامل نیز به صورت آزمایشی در اختیار برخی از کاربران قرار گرفته است.
  • جدیدترین بازی ها
به نظر می‌رسد مهندسان شرکت اپل به سختی مشغول کار هستند تا نسخه هایی از ویرایش 9.2.1 را هرچه سریع‌تر و قبل از رسیدن به کریسمس امسال، در اختیار عموم کاربران قرار بدهند. هم اکنون این نسخه مرحله اول آزمایش خود را سپری می‌کند و عموم مردم می‌توانند آن را دریافت کنند. البته باید به یاد داشته باشید که این نسخه آزمایشی، ویرایش نهایی نیست و ممکن است تعدادی باگ را به همراه داشته باشد.

اگر شما هم علاقه دارید تا نسخه آزمایشی 9.2.1 از سیستم عامل iOS را هم اکنون تجربه کنید، باید جزو برنامه «آزمایش کنندگان نسخه‌های بتا» در شرکت اپل باشید. پس بهتر است ابتدا در این طرح ثبت نام کنید. پس از قرار گرفتن در این طرح، شما هم می‌توانید این نسخه آزمایشی را دریافت کنید.هنوز باید در انتظار اعلام جزئیات رسمی از این بروزرسانی جدید باشیم؛ زیرا درحال حاضر نمی‌توان تغییرات خاصی را در آن مشاهده کرد. اگر چه بهتر است به یاد داشته باشید این نسخه (9.2.1) قرار است بهبودهای زیرساختی و رفع باگ‌ها را به کاربران ارائه کند؛ پس نمی‌توان انتظار تغییرات اساسی یا اضافه شدن ویژگی‌های جدید را از آن داشت. انتظار می‌رود با آزمایش موفقیت آمیز این نسخه توسط کاربران، به زودی شاهد عرضه آن به صورت عمومی باشیم.


منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر