نسخه نهایی اینستاگرام برای ویندوز 10 موبایل عرضه شد

نسخه نهایی اینستاگرام برای ویندوز 10 موبایل عرضه شد
درنهایت بعد از مدت‌ها انتظار از سوی مخاطبان سیستم‌عامل ویندوز، نسخه نهایی برنامه اینستاگرام برای ویندوز 10 موبایل عرضه شد. آیا این موضوع می‌تواند یک نشانه خوب برای آینده پلتفرم ویندوز 10 باشد؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
همه ما می‌دانیم که پلتفرم موبایل مایکروسافت در مقایسه با اندروید یا iOS، یک مشکل بزرگ دارد: اپلیکیشن. موضوع این است که توسعه‌دهندگان بزرگ برنامه در دنیا، ویندوز 10 موبایل را در اولویت اول خود قرار نمی‌دهند؛ موضوعی که دقیقا برای سیستم‌عامل بلک‌بری OS 10 نیز به همین صورت است. پس تعجبی ندارد که بدانید دو سال و نیم از آخرین آپدیت برنامه اینستاگرام برای ویندوز موبایل می‌گذرد. اما اکنون به نظر می‌رسد نسخه نهایی این برنامه برای ویندوز 10 موبایل عرضه شده است.برای مدت‌های بسیار زیاد، کاربران ویندوز فون مجبور بودند تا از برنامه‌های فرعی برای بهره بردن از امکانات اینستاگرام استفاده کنند. برای مثال، آپلود ویدئو یکی از ویژگی‌هایی بود که در نسخه آزمایشی اینستاگرام وجود نداشت. اما نسخه نهایی که برای ویندوز 10 موبایل عرضه شده، امکان آپلود ویدئو و همچنین دسترسی به پیام‌های دایرکت را به کاربران این پلتفرم می‌دهد.

اکنون می‌توان گفت که نسخه ویندوز 10 موبایل از برنامه اینستاگرام، دیگر چیزی از نسخه‌های iOS یا اندرویدی خود کم ندارد. این نسخه نیز از قابلیت Explore و امکان تعویض میان حساب‌های کاربری برخوردار است و عملکرد خوبی دارد. اما نکته اینجاست که نسخه نهایی این برنامه، تنها برای ویندوز 10 موبایل در دسترس است. پس اگر از نسخه‌های قدیمی‌تر ویندوز موبایل – مثل نسخه 8.1 – استفاده می‌کنید، باید بیشتر از این منتظر بمانید.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر