نسخه PC بازی Quantum Break در استیم عرضه نمی‌شود

نسخه PC بازی Quantum Break در استیم عرضه نمی‌شود
همانطوری که می‌دانید طبق اعلام رسمی استودیو رمدی، Quantum Break قرار است برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و ویندوز حدود 2 ماه دیگر عرضه شود. طبق گفته یکی از اعضای تیم بازاریابی اکس‌باکس این بازی در انحصار فروشگاه ویندوز 10 خواهد بود و خبری از نسخه استیم نخواهد بود.
  • جدیدترین بازی ها
روز گذشته خبر عرضه Quantum Break برای پلتفرم PC و تصمیم فیل اسپنسر برای استفاده از ویژگی  Cross-buy در این بازی را در نقدستان خواندید. شاید این تصمیم مایکروسافت به نظر شما ناگهانی باشد اما از قرار معلوم این سیاست برنامه‌ریزی شده است و این بازی تنها در انحصار پلتفرم اکس‌باکس خواهد بود.

آرون گرینبرگ-از مدیران ارشد بازاریابی اکس‌باکس-در مصاحبه اخیر خود در پادکست لری هرب به این موضوع اشاره کرد که این بازی تنها در فروشگاه ویندوز عرضه خواهد شد. گرینبرگ می‌گوید:
Quantum Break در ویندوز 10 یک عنوان انحصاری Windows Store خواهد بود.
گرینبرگ همچنین در ادامه مصاحبه خود می‌گوید، اچیومنت‌های اکس‌باکس Quantum Break بین ویندوز 10 و اکس‌باکس وان مشترک است و همچنین فایل‌های ذخیره بازی میان-پلتفرم خواهد بود. به این ترتیب بازیکنان قابلیت ادامه بازی روی هر کدام از این دو پلتفرم را نیز دارند.

تصمیم مایکروسافت برای عرضه نکردن عنوان انحصاری خود در شبکه استیم چندان عجیب نیست زیرا این شبکه در واقع رقیب پلتفرم اکس‌باکس محسوب می‌شود و با عرضه Quantum Break در فروشگاه ویندوز این بازی در انحصار مایکروسافت باقی می‌ماند. Quantum Break در تاریخ 17 فروردین برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و ویندوز 10 عرضه خواهد شد.
منبع: PC Gamer
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر