نسل جدید جیپ واگنیر (آهو) لوکس ترین محصول جیپ خواهد بود

نسل جدید جیپ واگنیر (آهو) لوکس ترین محصول جیپ خواهد بود
رئیس شرکت جیپ، Mike Manley اخبار عرضه مدل جدید واگنیر و گرند واگنیر (Wagoneer) را تائید نمود و اضافه کرد که مدل جدید در بالاترین رده‌ی محصولات جیپ قرار خواهد گرفت.
  • جدیدترین بازی ها
رئیس شرکت جیپ، Mike Manley اخبار عرضه مدل جدید واگنیر و گرند واگنیر (Wagoneer) را تائید نمود و اضافه کرد که مدل جدید در بالاترین رده‌ی محصولات جیپ قرار خواهد گرفت. جیپ واگنیر که در ایران با نام جیپ آهو شناخته می‌شود از سال 1345 تا 1364 خورشیدی در داخل کشور تولید شد و در ایالات‌متحده به مدت 28 سال صرفاً با اصلاحات جزئی به فروش می‌رسید.

طراحی و عرضه‌ی جیپ آهو یا واگنیر، انقلابی در عرصه‌ی خودروهای چندمنظوره محسوب می‌شد. می‌توان گفت پیش از ابداع عنوان SUV، این خودرو اولین اس یو وی دنیا بود. پیش از معرفی رنجرور، درزمانی که سازندگان خودروهای شاسی‌بلند توجهی به عناصری از قبیل راحتی و تجمل نمی‌کردند، جیپ واگنیر با ظاهری جذاب و فرمان هیدرولیک و تهویه مطبوع در دسترس خریداران بود.

مدل‌های جدید واگنیر و گرند واگنیر پس از تقریباً 30 سال غیبت، بعد از سال 2019 رونمایی خواهند شد. مدل‌های جدید بر پایه‌ی نسل بعدی جیپ گرند چروکی ساخته خواهند شد. تولید این دو مدل به عهده‌ی یکی از کارخانه‌های مجموعه‌ی فیات-کرایسلر (مالک کنونی جیپ) در شهر دیترویت، ایالت میشیگان خواهد بود.


منبع: CARSCOOPS
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر