نصب ویندوز 10 بدون هشدار قبلی روی کامپیوتر برخی کاربران

نصب ویندوز 10 بدون هشدار قبلی روی کامپیوتر برخی کاربران
باوجود اینکه ویندوز 10 یکی از بهترین سیستم‌عامل‌های مایکروسافت محسوب می‌شود، برخی کاربران به دلایل مختلف همچنان علاقه‌ای برای ارتقا رایگان از ویندوز 8 به ویندوز 10 ندارند. برخی کاربران گزارش‌هایی مبنی بر نصب ناگهانی ویندوز 10 داده‌اند. با تقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
شکی نیست که ویندوز 10 نسبت به نسخه‌های قبلی سرعت و عملکرد بهتری دارد، اما برخی کاربران سیستم‌عامل قبلی مایکروسافت-ویندوز 8/8.1-به دلایل مختلف علاقه‌ای برای بروزرسانی به ویندوز 10 ندارند. این موضوع بیشتر به دلیل ترس نیاز به یادگیری دوباره و یا نگرانی از اجرا نشدن برخی نرم‌افزارها است.

البته قبلا بدون اجازه کاربران، مایکروسافت به‌صورت اجباری بروزرسانی ویندوز 10 را برای کاربران دانلود می‌کرد. طبق گزارش‌ها تعدادی از کاربران ویندوز 10 بدون هیچ هشداری روی کامپیوتر آنها نصب شده است.

این اتفاق می‌تواند به دلایل فنی رخ داده باشد، هرچند احتمال عمدی بودن این بروزرسانی نیز  وجود دارد. مایکروسافت قبل از این اتفاقات اعلام کرده بود، حتی در صورت دانلود فایل‌های نصب ویندوز 10 این سیستم‌عامل برای نصب نیاز به کسب اجازه کاربر دارد.

مشخص نیست این کاربران چه تنظیماتی را استفاده می‌کردند، اما بدون توجه به تنظیمات شکی نداریم که تمام این کاربران دریافت هشدار نصب ویندوز 10 را ترجیح می‌دادند. مایکروسافت هنوز پاسخی نسبت به این اتفاقات نداده است. اگر از کاربران ویندوز 8 یا 8.1 هستید و دوست ندارید این اتفاق برای شما نیز رخ دهد، تنظیمات کامپیوتر خود را چک کنید!
منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر