نقد و بررسی بازی موبایل Color Switch

نقد و بررسی بازی موبایل Color Switch
بسیاری از بازی‌های موبایل با دست گذاشتن روی سرعت عمل و دقت بازیکنان، سعی در به‌ چالش کشیدن آن‌ها را دارند. بازی Color Switch هم یکی از همین بازی‌هاست و تا مدت‌ها شما را سرگرم خواهد کرد. با نقدستان و معرفی بازی Color Switch همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
بازی موبایل Color Switch یک بازی رایگان ساخته شده به‌وسیله استودیو Fortafy Games، بارها و بارها به اشکال مختلف، سرعت عمل و دقت بازیکنان را هدف قرار می‌دهد و چالش‌های فراوانی پیش روی آن‌ها می‌گذارد. بازی Color Switch با وجود ظاهر ساده خود، ممکن است در ابتدا شما را فریب بدهد، اما پس از چند دقیقه بازی کردن، متوجه سختی آن خواهید شد. 

حتی چگونگی انجام بازی نیز در ابتدا بسیار ساده است. تنها کاری که باید بکنید، ضربه زدن با فواصل مشخص روی صفحه، و معلق نگه داشتن توپ روی هوا و بالا بردن آن است. اما در این بین موانع زیادی وجود دارند و با رد شدن از هر مانع یک امتیاز دریافت خواهید کرد. تمام موانع دارای محیطی با چهار رنگ متفاوت هستند. توپی که باید از موانع رد شود، به صورت تصادفی هم‌رنگ یکی از رنگ‌های مانع پیش‌رو می‌شود و تنها راه عبور دادن توپ از مانع، عبور دادن آن از قسمت هم‌رنگ است و در غیر این صورت شکست خواهید خورد. 

موانعی که در بازی وجود دارند نیز هر بار به صورت کاملا تصادفی تغییر می‌کنند و باید نسبت به هر کدام واکنشی متفاوت ارایه دهید. تمام موانع متحرک هستند و معمولا به شکل چرخشی در مقابل شما ظاهر می‌شوند و در بسیاری از مواقع باید با ضربه زدن متوالی رو صفحه، توپ را در حالت معلق قرار دهید تا قسمت هم‌رنگ توپ مانع پیش‌روی شما در مقابل توپ قرار بگیرد و بتوانید آن را عبور دهید. جالب است بدانید که در بسیاری از مواقع موانعی را خواهید دید که تا قبل از آن و در مراحل قبلی ندیده بودید و این نیز به تنهایی یک چالش جدی برای شما خواهد بود. 

در صفحه اصلی بازی، گزینه‌ای به نام Game Mode وجود دارد که حالت‌های دیگری از همین بازی را در قالب مراحل مختلف به شما ارایه می‌دهد. این مراحل بی‌انتها نیستن و طول مشخصی دارند. مهم‌تر این‌که طراحی آن‌ها به‌صورت تصادفی صورت نگرفته و شکل و شمایل ثابتی دارند. پنج حالت مختلف در قسمت Game Mode وجود دارد. به طور مثال اگر حالت Jump را انتخاب کنید، دیگر نیاز به ضربه زدن متوالی و معلق نگه داشتن توپ روی هوا نیست و کافی است تا در زمان مناسب، یک بار روی صفحه ضربه بزنید تا توپ از مانع روبرو بپرد. 

یا اگر حالت Control را انتخاب کنید، به‌جای کنترل توپ، کنترل موانع را در اختیار خواهید داشت و باید راه را برای عبور توپ باز کنید. برخی مراحل متفاوت نیز در بازی وجود دارد که به‌صورت چالش‌های روزانه به شما پیشنهاد می‌شود. یکی از این مراحل حالتی را پیش روی شما می‌گذارد که دقیقا از روی بازی Don't touch the spikes طراحی شده است و البته کمی از آن سخت‌تر است. همچنین در تمامی مراحل بازی ستاره‌هایی به‌دست ‌می‌آورید که تنها کاربرد آن‌ها، خرید توپ‌هایی به شکل و شمایل متفاوت است. 
بازی موبایل Color Switch یک بازی سرگرم‌کننده و نسبتا سخت است که می‌تواند مدت‌ها شما را سرگرم کند و سرعت عمل و دقت شما را به چالش بکشاند.

نقاط ضعف: 
- سخت بودن بازی از همان ابتدا

نقاط قوت:
- طراحی متنوع و تصادفی موانع
- حالت‌های مختلف برای بازی کردن

امتیاز: 4 از 5

  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

بررسی های دیگر این محصول(1 عدد)

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این نقد نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر