نقد و بررسی بازی موبایل Motor Hero!

نقد و بررسی بازی موبایل Motor Hero!
در بخش بررسی بازی موبایل، امروز به سراغ بازی موبایل Motor Hero! رفتیم. این بازی که به‌وسیله استودیو Orangenose ساخته شده، شما را روی یک موتورسیکلت نشانده و چالشی سرگرم ‌کننده را پیش رویتان قرار می‌دهد. با نقدستان و بررسی بازی موبایل Motor Hero! همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
اعضای استودیو Orangenose یک بازی موبایل موتورسواری به‌نام Motor Hero! با ساختاری بسیار ساده ساخته‌اند که در عین حال واقعا جذاب است. مسیرهایی در این بازی طراحی‌ شده‌اند که شیب دار هستند و با کمی فشار دادن دکمه پدال، می‌توانید از روی آن‌ها پریده و به سطوح بعدی برسید. در این میان بعضی از سطوح نیز متحرک هستند و به‌غیر از آن‌ها سه مدل سطح دیگر نیز وجود دارد که نشان از تنوع پایین مسیرهای پیش‌رو دارد. با پیمودن هر کدام از سطوح پیش رو، یک امتیاز به‌دست می‌آورید و درنهایت رکورد خود را ارتقا خواهید داد. همین موضوع در مدت بسیار کمی باعث می‌شود تا به بازی عادت کنید و ساعت‌های زیادی را صرف آن کنید. 

همه چیز در این بازی به مدت زمان نگه داشتن دکمه پدال بستگی دارد و باید فواصل بین سطوح را درنظر بگیرید. اگر سطح بعدی فاصله بیشتری داشت، نیازمند دورخیز بیشتری هستید. اما نگه داشتن مداوم پدال گاز یا ترمز در بازی، باعث چرخیدن موتورسیکلت شما روی هوا می‌شود و ممکن است فرود نامناسبی داشته باشید و نتوانید رکورد خوبی ثبت کنید. 

موضوع دیگر این است که اگر یک چرخ در هوا بزنید و سال روی سطح موردنظر فرود بیایید، یک ستاره دریافت می‌کنید و انجام پشت سر این کار، Combo محسوب می‌شود و هربار دو برابر ستاره به‌دست خواهید آورد. همین موضوع باعث می‌شود تا ناخوداگاه به این کار عادت کنید و سعی کنید تا ستاره‌های بیشتری بدست آورید. بعضی اوقات نیز پیش می‌آید که چرخش شما به شکل عجیبی محاسبه نمی‌شود و هیچ امتیازی دریافت نمی‌کنید! با بدست آوردن مقدار مشخصی از این ستاره‌ها، مدل‌های مختلفی از موتورسیکلت، دوچرخه و حتی اتومبیل در بازی آزاد می‌شود و می‌توانید از آن‌ها نیز استفاده کنید. 

متاسفانه این وسایل نقلیه کوچکترین تفاوتی در عملکرد با یکدیگر ندارند و پس از مدت خیلی کمی از باز کردن آن‌ها پشیمان شدم و تمرکزم را روی کسب رکوردهای بهتر گذاشتم. اما این کار هم پس از مدتی تکراری شد و جذابیت ساعات ابتدایی را از دست داد. همان‌طور که اشاره شد بازی موبایل Motor Hero! موانع و سطوح متنوعی ندارد و با کمی پیشروی در بازی چیز جدیدی مشاهده نخواهید کرد و پس از به‌ثبت رساندن یک رکورد خوب، از بازی کردن آن منصرف شدم. 

از لحاظ بصری نیز بازی رنگ و رویی ساده دارد. تنها جذابیتی که در ظاهر بازی دیدم، وزش باد و افکت مربوط به آن بود که حس و حال جالبی به فضای بازی داده بود. همین وزش باد هسته اصلی صداگذاری بازی را شکل داده و ترکیب آن با صدای وسیله نقلیه، جوی شلوغ و پرسروصدا را به‌وجود آورده که با محیط ساده و کم‌جزییات بازی تناقضی آشکار دارد. 

بازی موبایل Motor Hero! در نگاه اول جذاب است و ساعت‌ها سرگرمتان می‌کند، اما تنوع کم بازی در کنار نبود آیتم‌های متفاوت و جذاب‌تر، باعث شده تا پس از مدتی از آن دل‌زده شوید. 

نقاط ضعف: 
- تنوع پایین
- عدم تفاوت در عملکرد وسایل نقلیه
- وجد یک باگ که گاهی چرخش‌های شما را شمارش نمی‌کند

نقاط قوت: 
- ساده و سرگرم‌کننده

امتیاز: 6 از 10

دریافت برنامه از بازار
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

بررسی های دیگر این محصول(1 عدد)

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این نقد نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر